Особливо міцний і надійний граніт користується у людей особливою популярністю далеко не одно століття. З цього матеріалу виготовляються сходи, стільниці, предмети інтер'єру й гранітні пам'ятники на могилу. Про популярність останніх прямо зараз й поговоримо. Адже левова частка вітчизняного граніту йде на виготовлення різних монументів й надгробних плит. Підвищений попит на граніт у сфері ритуальних послуг обумовлений цілим комплексом певних чинників.

Першою причиною для підвищеної популярності граніту є його благородство й краса. Пам'ятники, виконані з цього матеріалу, виглядають строго й аристократично. Граніт неначе створений для того, щоб відображати скорботні моменти людського заходу. Він, як не жоден інший матеріал, може увічнити біль втрати й споріднену любов. Навіть прекрасний мармур в даному випадку не йде з гранітом ні в яке порівняння. У цього м'якого й податливого матеріалу набагато краще, виходить вихваляти життя.

Найбільша кількість людей знає, що граніт являє собою гірську породу, яка відрізняється підвищеною міцністю й зносостійкістю. Дана порода абсолютно равнодушно відноситься до впливу сонячних променів та природних катаклізмів. Вона не вигоряє під впливом ультрафіолету. Не тріскається в мороз, не вбирає вологу. Завдяки даним перевагам пам'ятники, виготовлени з граніту, можуть простояти багато століть. Свою красоту і справжнє благородство вони легко пронесуть через ці століття. На поверхні меморіальних обелісків наші потомки зможуть побачити особи, яких вже давно у світі немає. Тому протягом столітть люди створюють меморіали та пам'ятники з граніту. І замовляють ці пам'ятники лише у справжніх майстрів своєї справи.

Як ми вже казали вище, граніт представляє собою особливо прочну гірську породу. Цю породу абсолютно не під силу обробляти за допомогою звичайних стандартних пристосувань. Для виготовлення різних виробів з граніту використовуються спеціальні матеріали, інструменти та обладнання. В руках некомпетентних людей такі інструменти можуть принести гибель гордому граніту. Тому що для його обробки людині потрібна не тільки вірна рука. Але й справжнє уміння та професіоналізм. Знаючі люди рекомендують замовляти пам'ятники тільки в компаніях, які зарекомендували себе з самих найкращих сторін. Кращими майстрами своєї справи в Україні вважаються спеціалісти "Граніт ™". Ці люди за час існування своєї компанії створили величезну кількість найрізноманітніших меморіалів.