На превеликий жаль, за останні роки, з’явилися недобросовісні компанії  натяжних стель , які вводять людей в оману задля своєї користі. Тому компанія «Ваша Стеля» вирішила застерегти людей від рук шахраїв написавши цей матеріал. Отже, як не бути обманутими при покупці натяжної стелі?

Бельгійські натяжні стелі!

Їх просто не існує!!! Це звичайний найдешевший «Китай», а розказують про бельгійськи стелі людям які не люблять слово «китайські». Але до слова, китайські натяжні стелі не є смертельними, є навіть дуже непоганий матеріал преміум класу. Хоча як показує практика такий матеріал в Рівному використовують максимум 5% компаній, адже по ціні він приблизно прирівнюється до європейських виробників. Такий матеріал має широку гаму кольорів та велику ширину полотна. Це так званий «дорогий Китай», фабричний, а не підпільний. Компанія « Ваша Стеля» пропонує такі полотна і вони користуються великим попитом.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ!

Будьте обачливі. Якщо компанія, пропонує Вам бельгійські натяжні стелі, то це одне з двох, або її працівники самі не знають про свій товар, або ціленаправленно Вас  обманюють.

Французькі, або німецькі натяжні ПВХ-стелі шириною 3.2 або 5 метрів.

Їх також не існує. Такою шириною бувають тільки китайські натяжні стелі. Європейські виробники мають такі максимальні розміри плівки:

  • Глянцева фактура – до 180 см.
  • Матова – до 270 см.
  • Сатинова – до 270 см.
  • Напівпрозора – до 200 см.
  • Фактурна – до 140 см.

    Невидимі шви.

Припустимо, Вам подобається якесь французьке полотно, але воно не відповідає ширині вашого приміщення. Вам можуть розповідати, що таке полотно можна спаяти « невидимими швами» і воно буде  виглядати як суцільне. Так ось, не вірте таким  розповідям, не існує таких шві. Всі шви трішки помітні. Просто під виглядом  спаяного невидимими швами французького полотна, Вам можуть продати  безшовне китайське .

Натяжні стелі по 140-160 грн. за метр квадратний.

Немає і ніколи не було в природі якісних натяжних стель ( з добросовісним монтажем ) за наднизькими цінами. Вам або поставлять найдешевший Китай, або використають ненадійну штапікову систему кріплення, яка може дуже швидко вийти з ладу, або профіль поставити пластиковий замість металевого, або взагалі виявиться, що замірник який прийде проводити заміри Вашого приміщення  -  шахрай  і отримавши аванс зникне назавжди. Тому не довіряйте тим компаніям які не заключають договір з клієнтом, а також пам’ятайте, що якісне полотно не може коштувати дешево.

Знижка 50-70%

Ми щиро надіємося, що на цей дешевий маркетинговий хід з кожним днем буде реагувати все менша кількість клієнтів. Компанії які пропонують величезні знижки, з самого початку накручують ціну, а потім вже афішують про ці знижки. Або ще один варіант – це звичайні «дядько-строї», які не мають замовлень і таким чином вони заохочують клієнтів працюючи за безцінь та з найдешевшими матеріалами.

ПАМ’ЯТКА!

  • У компанії яка встановлює натяжні стелі, обов’язково має бути сертифікат про дилерство від виробника ПВХ-плівки.
  • У полотен  які Вам пропонують, обов’язково має бути пожежний ( видає Головне управління ДСНС України ) і гігієнічний сертифікати.
  • Монтаж  ПВХ- стелі має виконуватися з використанням гарпунної системи кріплення, а не штапіковою. Гарпунний метод передбачає фабричний розкрій і приварений міцний гарпун по периметру полотна. «Гарпунна» стеля натягується рівномірно, тримається довговічно і її можна частково або повністю демонтувати. А ось штапіки, якими монтажники притискають сталю  ПВХ, не здатні довго та надійно втримувати плівку. Штапікова система значно дешевша гарпунної, але не купуйтеся на цей метод, інакше скоро Ви змушені будете робити нову стелю.

Компанія « Ваша Стеля» - https://gaz.rv.ua/natyazhni-steli/

м. Рівне вул. Курчатова 26

Тел. 067-363-50-33, 067-363-70-80