Кожен з нас хоча б раз у житті та стикався із поламаним бойлером, краном, який раптово починає протікати, засміченою каналізацією чи розеткою, яка вийшла з ладу. Звісно, можна спробувати владнати ці негаразди самотужки. Проте сучасні темпи життя та зайнятість часто стають перешкодою, тож кран може продовжувати крапати тиждень, з каналізації смердіти, а заряджати мобільний доведеться бігати в сусідню кімнату.

Не можна сказати, що це лише незручність. Адже разом із протіканням крану у ту ж засмічену трубу витікають ваші гроші! А поламаний газовий чи електроприлад може становити небезпеку для жителів домівки. Не всі ми народилися електриками, сантехніками чи столярами. Тож варіант владнати всі ці проблеми – викликати майстра будинкової служби.

Ще донедавна лише сама думка про те, щоб викликати майстра, викликала відчуття втоми та впевненості, що все одно доведеться перероблювати. Проте нині вже можна не турбуватися, що сантехнік прийде через тиждень і пяний, а електрик отримає удар електрострумом, поки ремонтує розетку.

Будинкова служба – це сервісний центр, де зібрані всі майстри своєї справи з різних побутових сфер: електрики, сантехніки, столяри, вантажники, комп’ютерники, а також майстри встановлення та ремонту побутової техніки, зварювальних робіт та інше.

Такі та інші послуги у Рівному надають в Будинковій сервісній службі «Козацька міць». Компанія з багаторічним стажем вже має чимало позитивних відгуків на власну роботу.

Зокрема, тут надають послуги:

1)чищення каналізації;

2)встановлення лічильників на воду, бойлерів, змішувачів, умивальників;

3)аварійного відкриття замків;

4)зварювальних робіт;

5)послуги вантажників;

6)ремонту побутової техніки;

7)ремонту і діагностики комп'ютерів, ноутбуків, планшетів, смартфонів;

8)ремонту і встановлення газових приладів (газових котлів);

9)електромонтажних робіт – встановлення електрощитка,розподільної коробки, монтаж електропроводки, сверління отвору під розетку, підключення стабілізатора напруги та інше.

Які переваги виклику майстра будинкової служби?

-Швидкість. Вас не змусять чекати тиждень чи навіть два на майстра. За умов терміновості випадку людина або ж навіть ціла бригада приїде до вас додому і вже за кілька годин ваша поламана річ буде наче новенька.

-Комфорт. У будинковій службі перед виїздом на місце менеджери детально проконсультують з будь-яких питань стосовно роботи, її ціни та тривалості.

-Ціна. Попри те, що існує думка, що наймати майстра дорого, завжди вартість посильна для будь-якого гаманця.

-Професійність. У будинковій службі працюють кваліфіковані працівники із багаторічним стажем та мають багаж практичних знань.

-Гарантія якості. У службі надають письмову гарантію робіт для кожного клієнта.

-Приємне спілкування. Будинкова служба – це приватний бізнес. Тут зацікавлені мати завжди хороші стосунки з клієнтом та зацікавити його в тому, щоб стати постійним.

-Висока конкуренція. Наразі кількість будинкових служб із однаковими послугами дедалі зростає. Тож аби не втратити клієнта, працівники постійно удосконалюють свою професійність та шукають найкращого підходу до клієнта.

-Економія особистого часу, сил та нервів. Завжди можна викроїти цей час на приємне чаювання чи розвагам із дітьми чи спілкуванню з рідними чи друзями. Адже професіонал відремонтує швидше, а після роботи вам не доведеться довго відходити після праці.

-Універсальність. Не потрібно шукати різних майстрів у різних місцях. Можна вирішити чи не всі побутові питання за допомогою однієї компанії.

З вартістю послуг ознайомитися, а також замовити їх,можна на сайті сервісної служби - https://kozatska-micz.wixsite.com/kozatska-micz

Телефони: (068) 83-23-563, (050) 91-67-483.

Е-майл: [email protected]

Адреса: м. Рівне, вул. Курчатова, 16а.

Графік роботи: понеділок – субота, з 8:00 до 21:00. У неділю ж надають послуги лише відкривання замків, чищення каналізації, а також приймаються замовлення на наступний тиждень.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com