Самому керувати власним часом, не залежати фінансово від керівника та займатися справді тим, від чого очі сяють та вранці вставати хочеться. Звучить спокусливо, проте здається малореальним? А от і ні! Власниця рівненської студії краси «Glazur» Юлія Мазур переконана, що це дуже навіть можливо. Адже сама вона колись починала із роботи нейл-майстром в орендованому приміщенні, де мала лише невеличкий столик.

Нині молода бізневумен вже 9 років успішно розвивається віндустрії краси, вона – переможниця Міжнародних чемпіонатів, суддя стажер ГО СМКУ. Два роки Юлія активно навчає послідовниць. Зараз у її салоні краси в Рівному стартують курси навчання основ манікюру та масажу для початківців, де всім охочим розкажуть усі тонкощі професій, секрети у роботі та влаштують відмінну практику. Звісно, на завершення курсу навчання кожен учень отримає сертифікат.

Манікюр

Чим хороша робота нейл-майстра?

Красиві нігтики на пальчиках рук та ніг люблять всі. Тож нині клієнтів у манікюрниць, попри те, що майстрів також багато, хоч відбавляй. Окрім того, у цьому бізнесі існує поняття постійного клієнта. Адже нігті відростають і манікюр потребує корекції. Тож жінка може відвідувати власного нейл-майстра щомісяця.

Окрім затребуваності, ця робота також передбачає неймовірне творче захоплення! Тож якщо ви любите працювати з кольорами, обожнюєте малювати чи цікавитеся створенням власного дизайну на нігтях, вам варто розглянути варіант роботи майстром манікюру.

Що потрібно мати початківцю у сфері манікюру?

Кожному майстру манікюру, аби працювати з гелем, варто обзавестися базовим переліком обладнання: LED лампою, настільною лампою для освітлення робочого місця, фрезером, витяжкою. До слова, під час курсу всі нюанси стосовно моделей та виробників обладнання обговорюються. Тож майбутніх нейл-майстів легко зорієнтують та навчать обрати його правильно. Адже навіть просту, здавалося б, лампу потрібно підібрати відповідно до вимог, аби освітлення було на високому рівні.

Також потрібно придбати витратні матеріали. Оскільки придбати усю кольорову гаму відразу буде важко, можна скористатися лайфхаком: починати із сезонних кольорів. Якщо розпочинаєте працювати влітку, підберіть відтінки цього сезону. Коли прийде осінь, прикупите палітру тієї пори року. І так далі. І таким чином вже за рік матимете повну палітру кольорів на всяк смак, яким можна користуватися декілька років. Також вони повинні бути нешкідливими. Адже найчастіша проблема нейл-майстів – боротьба з алергіями та негативними реакціями організму на шкідливі випари лаків. Тож дуже важливо підібрати нешкідливий та якісний матеріал для роботи.

Звісно, варто подбати і про власну безпеку: придбати одноразові рукавиці та маски або респіратори, а також підготувати собі змінний одяг та взуття.

Де можна влаштувати робоче місце нейл-майстру?

Бажано працювати в окремо відведеному приміщенні, адже це робота з полімерами – хімічними речовинами, які мають випари. Не рекомендується працювати вдома, особливо на кухні, або там, де перебувають діти. Та якщо ви все ж вирішили працювати вдома, варто відвести для цього місце. Чудово підійде балкон або кабінет, де ніхто не спить, із хорошим провітрюванням.

Скільки триває курс навчання нейл-майстра?

Базовий курс навчання основ манікюру проводить сама Юлія Мазур. Триває він три дні і включає у себе теоретичну та практичну частини. Навчання проходить у міні-групах по 2-4 людини із дотриманням карантинних вимог.

Чого вчать на курсі?

Під час теоретичної частини ви дізнаєтеся: який вигляд повинне мати робоче місце майстра, як правильно проводити дезінфекцію і стерилізацію інструментів, а також робочих поверхонь та антисептику рук майстра і клієнта. Тут детально розкажуть про анатомію нігтьової пластини, покажуть матеріали для моделювання гелевих нігтів, ознайомлять з видами праймерів, ультрабондів, баз, гелів і топів на сучасному ринку. Окрім цього, розкриють секрети техніки комбінованого манікюру при нарощуванні та корекції гелевих нігтів, ознайомлять з роботою фрезера та влаштують огляд фрез для комбінованого манікюру. Також тут навчать правильної та швидкої постановки шаблонів для моделювання, схем викладки матеріалу та опилу форми салонний квадрат, схеми викладки матеріалу та опилу форми салонний мигдаль. А також ви дізнаєтеся, як зробити ідеальний блік на завершальному етапі

Під час практичної частини щодня на реальних моделях відпрацьовуються навички, необхідні нейл-майстру.

Окрім цього, учасників навчать основ роботи у соцмережах та просування власного бренду. А також розкриють секрет красивих фото для портфоліо майстра. Також Юлія розповість про власний досвід у роботі, а також сучасні реалії, з якими стикається бізнес у сфері краси.

Підтримка після навчання

Після завершення курсу навчання охочі можуть ще місяць проходити практику у салоні краси. Протягом цього часу учениці опановують на практиці ті моделі, які не увійшли у попередній курс.

Слід зазначити, що під час курсу навчання учні працюють на витратних матеріалах салону краси. Важливо, що ці лаки від Victoria Vynn є гіпоалергенними та не викликають побічних реакцій.

Релакс-масаж

Чим хороша робота масажиста?

Монотонна та малорухлива сидяча робота дедалі частіше спонукає людей звертатися до масажистів. Тож ця професія не втрачає власної популярності. Окрім цього, тут створюється постійна клієнтська база, з якою працює масажист. Полегшує роботу і те, що релакс-масажист не повинен мати спеціальної медичної освіти, для його роботи цілком вистачить курсів.

Що потрібно мати масажисту-початківцю?

Особливого обладнання для масажиста-початківця не потрібно. Вистачить набору олій для масажу та вправності рук.

Де можна влаштувати робоче місце масажисту?

Прекрасна ця професія тим, що можна приймати клієнтів просто у себе вдома. Досить лише виділити окрему, затишну для клієнта кімнату. Звісно, вона повинна бути добре провітрювана та мати все необхідне для роботи.

Скільки триває курс навчання масажиста?

Професійний інструктор, ароматерапевт Ольга Коляда має диплом європейського зразка. Вона проводить курс, де навчає техніки «Аромадотик» та масажу обличчя всього за один день у міні-групах, що дає можливість приділити увагу кожному учню. Звісно, із дотриманням карантинних вимог

Даний курс розрахований як для спеціалістів, так і для початківців.

Чого вчать на курсі масажиста?

Під час теоретичної частини учасники ознайомляться з ефірними оліями, вивчать їхню дію на тіло, зокрема, на шкіру обличчя та зону декольте, та емоційний стан людини. Також інструктор розповість про меридіанина тілі людини та покаже технологію виконання масажу «Аромадотик». Тут навчать правильно підбирати олії під тип шкіри, поєднувати ефіри. Окрім цього, покажуть процес правильного очищення шкіри обличчя та зони декольте, прийоми масажу обличчя та зони декольте та закриття процедури масажу обличчя та зони декольте ефірними оліями, або маскою.

А під час практичної частини учасників навчать масажу «Аромадотик» на двох моделях, а також масажу обличчя та зони декольте також на двох моделях.

Техніка «Аромадотик» була розроблена американським лікарем Девідом Хіллом. Він визначив, у якій послідовності треба наносити терапевтичні ефірні олії на тіло людини, аби вони максимально засвоїлися організмом.

Такий масаж допомагає зняти стрес, сприяє детоксикації організму, зниженню запальних процесів та вирівнюванню дисбалансів і розладів вегетативної нервової системи.

Масаж «Аромадотик» надає найпотужніший позитивний вплив на психофізичний і емоційний стан пацієнта після першого ж його застосування.

На закінчення курсу кожному учаснику видаються сертифікати.

До слова, учні працюють також на матеріалах салону краси. Це – олії найвищої терапевтичної якості від doTERRA. Вони безпечні, не викликають алергії, шкірних реакцій та мають позитивний вплив на здоров'я людини: піднімають імунітет, покращують психо-емоційний стан та гармонізують організм.

Детальніше про курси або ж записатися можна за телефоном 097 623 97 07.

Адреса: м. Рівне, вулиця Міцкевича, 5.

Сторінки в інстаграмі:

glazur.rivne

julia.mazur.nail

Сторінки у фейсбуці 

Студія Краси "Glazur"

Юлія Мазур

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/