Працюючи в сфері натяжних стель вже більше 4 років, яких я тільки казок про них не наслухалася. Відразу згадалася розмова з однією моєю знайомою про те, як вона замовляла натяжні стелі:

-« Та як замовляли? Подзвонили в декілька компаній – де дешевше там і замовили. Німеччина в залі, Бельгія в спальні. І вийшло недорого.»

Люди Ви серйозно? Ось так просто? Один дзвінок і у Вас Європа на стелі? І Німеччина по ціні Китаю? Да ще й знижку в 50% зробили?

Навіть після довгих пояснень всім своїм знайоми, як Вас розкручують на покупку, вони все рівно замовляють «Бельгійські» та «Французькі» натяжні стелі у різних компаніях, але більшість з них, як мені відомо, закупляють найдешевшу плівку що існує на сьогоднішній день. І як Ви розумієте, Європою там і не пахне. Так чим ж тоді пахне? А пахне це брехнею яка потім буде мати запах плівки у Вашій оселі. Цією статтею я хочу нарешті розвіяти всі Ваші упередження стосовно натяжних стель та розповісти у чому саме Вас обманюють.

БРЕХНЯ № 1

Якісна плівка ПВХ апріорі не виділяє запахів.

Давайте відразу розуміти, що ПВХ матеріал при розігріві буде пахнути розігрітим ПВХ, але ось їдкого запаху, що виїдає очі, точно не буде. Знову ж таки, причиною неприємного запаху під час монтажу може бути не тільки стеля. Причина може бути в газі і газовому обладнанні, в дешевому ламінаті, який при нагріванні кімнати також може активно виділяти неприємний запах, в меблях ( по цій ж причині ). Зрозуміти причину запаху, який не вивітрюється тижнями, можна тільки зняти стелю і прибрати її з квартири. Запах зник – це означає, що справа була в стелі. Запах залишився? Значить причина не в цьому. На сьогоднішній день наступила ера дуже дешевих плівок для натяжних стель, які при монтажі не виділяють запаху. Тобто відсутність запаху не є головною ознакою якості та нешкідливості.

БРЕХНЯ № 2

Широкий спектр стель виробництва Бельгія, Німеччина, Франція, Китай.

Давайте відразу відкинем Францію та Бельгію, які вже довготривалий час не постачають плівку в Україну. Немає на нашому ринку натяжних стель цих країн виробників.

Німеччина! Так, в цій країні є декілька фабрик – постачальників в Україні плівок для натяжних стель. Але вони ніяк не будуть коштувати менше 300 гривень за кв.м.

Китай. Ось якраз з цієї країни нам і постачають майбутні «Французькі, Бельгійські і дешеві Німецькі» натяжні стелі. Надіюсь Ви вловили сарказм.

Яких тільки заводів в Китаї немає: МСД, Лонгвей, Хайлидс і т.д., але мало хто з майстрів зізнається, що продає Китай. Сміливо про це можуть сказати тільки той, хто працює з плівкою МСД. Тому що за ці плівки їм немає чого боятися. МСД Premium та МСД Evolution– це єдині полотна які мають Європейський та Український сертифікати якості, екологічності та безпечності. Решта фабрик навіть не претендують на екологічність, залишаючись частіше невідомими для кінцевого споживача. Саме вони найчастіше і пропонуються клієнтові який хоче дешево.

БРЕХНЯ № 3

Привабливі знижки – ознака халтури чи відвертий обман?

Супер вигідні акції за умовами яких потенційному клієнтові пропонується виконати монтаж натяжних стель зі знижкою 50-60% - це найпримітивніша вудка шахраїв. Такий рекламний хід дозволяє швидко залучити клієнтів, щоб отримати ударну дозу прибутку. Компанії перед тим як надати грандіозну знижку, в декілька разів завищують ціни – на цьому і утворюються приваблива різниця.

І що ж ми отримуємо? Клієнт якого заманила примарна можливість заощадити, віддає в руки недобросовісного підрядника значну суму, при цьому думає, що йому круто повезло. Найбільша знижка яка має раціональне обґрунтування без накрутки цін – 10-15%

Щоб не попастися на «улови» шахраїв, варто проявити пильність, а саме:

  • Підрядник має мати довгу, позитивну репутацію;
  • Обов’язково має бути наявність сайту на якому представлення не тільки інформація про послуги, але й відомості які підтверджують право на здійснення подібної діяльності та реалізацію фірмових стель;
  • Скупий платить двічі – низька вартість послуг рівносильна неякісному монтажу;
  • Підрядник повинен надати сертифікат якості плівки;
  • Обов’язково має укладатися угода в якій прописані терміни, умови співпраці, ризики та гарантії.
  • Перед заключенням угоди рекомендується ознайомитися з якістю матеріалів які використовуються при монтажі.

Підведемо підсумки. Кожен з нас має право на вибір, чи віддати перевагу якісному продукту чи керуватися тільки найнижчою ціною, але запам’ятайте одне – якісне дешевим не буває.

Матеріал підготовлений компанією «Ваша Стеля» https://vasha.com.ua/ua/