Широке різноманіття виробників та видів меблів часто вводить нас у повну розгубленість. Де краще їх замовити? Який матеріал обрати? Придбати готові чи під замовлення? Ми вирішили дослідити ринок та направити вас на виробників, у яких найчастіше замовляють меблі рівняни.

1. Інтернет-магазин «АКОРД МЕБЛІ»

Компанія 10 років займається виготовленням та продажем меблів.

Основа асортименту – меблі від невеликих місцевих виробників, які пропонують відмінну крафтову якість за доступними цінами. Також у Акорд Меблів – власне виробництво корпусних меблів на замовлення.

Тут пропонують клієнтам меблі з кращим співвідношенням ціни та якості, з єдиною метою - щоб у кожного були саме такі меблі, як він мріяв.

2. Інтернет-магазин «Українські меблі»

Інтернет-магазин працює більше 5 років з офісом в місті Рівне. Ми здійснюємо продаж меблів в Рівному та по всій Україні. Тут представлено понад 10000 найменувань товару. Співпрацюють лише з відомими виробниками, які використовують тільки якісні матеріали та міцну фурнітуру.

Тут працюють професійні менеджери, які знають про меблі все та з задоволенням допоможуть у виборі, організують швидку доставку та якісну збірку.

3. Dybok.ua

Компанія, основним напрямком якої є продаж меблів, люстр і освітлення, представлена інтернет-магазином і роздрібною мережею: Гіпермаркетом меблів у Рівному і Луцьку, салонами меблів у Львові та Нетішині.

4. Ексклюзивні меблі на замовлення Рівне (Клевань)

Сторінка у фесбуці. Виготовляють меблів за індивідуальними дизайнерськими проектами.

5. ДСП ПЛЮС

Комплектуючі до меблів. Тут пропонують плити ДСП, ДВП, OSB, фанера, МДФ плита та панелі, стільниці, фурнітура та фасадне наповнення. Крім того, «ДСП ПЛЮС» надає супутні послуги: порізку, поклейку, свердління, фрезерування тощо.