Ви вирішили зняти в квартиру в Рівному і вже підібрали декілька цікавих варіантів? Вже домовилися про зустріч з орендодавцем, але не знаєте як підготуватися, на що звернути увагу та які запитання задати власнику? На ці та інші питання Ви знайдете відповідь в даній статті.

Будьте уважні на шляху до майбутнього помешкання.

Ось Ви вже майже на місці. Зупиніться і подивіться по-сторонах чи є біля Вашого потенційного дому магазини, аптеки, школа, садочок, чи багато довкола людей, чи добре освітлюється вулиця, наскільки чистий та доглянутий двір, чи достатньо паркувальних місць.

Зверніть увагу на під’їзд. Він без свіжого ремонту, але виглядає охайним? Скоріше за все, що з сусідами Вам пощастить. Брудно, накурено, темно і моторошно? Це привід задуматися.

Також не забудьте зафіксувати, наскільки зручно Вам було сюди добиратися ( своїм або громадським транспортом ) і чи не виникне проблем з добиранням назад.

Оцініть помешкання

Відкрийте оголошення. Подивіться наскільки квартира відповідає тій, що була на фотографіях. Очікування та реальність не відповідає один одному? Ще раз подумайте,а чи варто взагалі зв’язуватися з тими, хто почав обманювати Вас з самого початку.

Пройдіться по квартирі іуважно все вивчіть: стан комунікацій та меблів, вигляд з вікна, чистоту, зручність балкону і т.д.Ось Вам невеликий чек-лист на що потрібно звернути особливу увагу.

  • Сантехніка

Крани, унітаз, з’єднання труб, виведення для пральної машини – все це повинно бути справним. Коли сантехніка в порядку, на кухні та ванній не буває плям від сирості та плісняви – на це також зверніть увагу.

  • Вікна та двері

Тут все просто – вони повинні відчинятися та зачинятися і немає бути протягів.

  • Розетки

Візьміть з собою зарядний пристрій до телефону і перевірте чи всі розетки в робочому стані.

  • Техніка

І знову все перевіряємо і переконуємося, що вона працює. Особливу увагу приділіть холодильнику, телевізору, кондиціонеру, пральній машині та іншій дорогій техніці.

Якщо щось не так, обов’язково зверніться до власника і уточніть чи зможе він усунути несправності, або чи зможете це зробити Ви за рахунок орендної плати.

Це тільки невеликий список того, що в першу чергу має знати винаймач квартири та на, що звернути особливу увагу, надіємося він стане Вам в пригоді.