Сауни, лазні, СПА Рівне

Чани на колесах в м. Рівне
12 дуже добре
242 перегляди у квітні
Melrose, Готель-SPA & Ресторан
638 переглядів у квітні
АЙВЕНГО, готель, ресторан. Тенісні корти, сауна
7 переглядів у квітні
Сауна у фітнес-центрі "E.G.O. Club"
10.7 дуже добре
712 переглядів у квітні
СОФІЯ, готельно - ресторанний комплекс Рівне
12 дуже добре
495 переглядів у квітні
Готельно-ресторанний комплекс "Кемпінг" Рівне
12 дуже добре
12 переглядів у квітні
3 перегляди у квітні
3 перегляди у квітні
3 перегляди у квітні
3 перегляди у квітні

Сауни, лазні, СПА

Сауна, організована за всіма правилами, здатна очистити як тіло, а й душу. Так запевняють прихильники таких місць. І справді сауна благотворно впливає на організм людини: відкриваються пори, через які з організму виводяться солі та шлаки. Вона особливо показана після занять спортом та фізичних навантажень. Крім лікувального ефекту, багато послуг саун забезпечують косметичний догляд за шкірою.

Оздоровчі процедури у саунах Рівного

Традиційну лазню люблять та знають у всьому світі. Сауна для фінів – священне поняття, це те місце, де не можна з'ясовувати стосунки та сваритися. За твердженням фінів: «Пар у гніві розсіюється». Основна відмінність сауни від турецької лазні – суха пара, що освіжає тіло і заспокоює душу. Традиційні фінські сауни топлять дровами. Деревина, багата фітонцидами, виділяє корисні аромати, що сприяє посиленню терапевтичного ефекту на організм людини.

У Рівному останнім часом бурхливо розвивається банна промисловість. У місті багато саун, які пропонують відвідувачам додаткові оздоровчі процедури.

Популярність СПА-процедур обумовлена самим життям сучасної людини, яка дбає про стан свого здоров'я, прагне збереження краси та молодості. SPA-центри Рівного пропонують неймовірно великий обсяг найрізноманітніших косметологічних та лікувальних послуг.

Але саме поняття «SPA» не можна зводити лише до переліку процедур, що покращують здоров'я та зовнішній вигляд людини. Можна сміливо стверджувати, що SPA є своєрідною філософією, що пропагує гармонію людини з самим собою, розслаблення тіла і умиротворення духу. Кожен, хто відвідує SPA-салони, з одного боку, досягає косметичного ефекту, буквально перетворюючись зовні. З іншого боку, SPA-процедури сприяють і внутрішньому перетворенню людини, з їх допомогою можна чудово забути про повсякденні турботи, тяжкі думки і переживання. Відвідувачі SPA-центрів занурюються в солодку ніжність спокою та безтурботності.

Сьогодні СПА-послуги в Рівному надзвичайно популярні, оскільки ефект від відвідування SPA-салонів перевершує найсміливіші очікування людей, які приходять сюди за порадою подруг і друзів або після прочитання інформації про чудову користь SPA-процедур. Серед цих процедур, що пропонуються в СПА-салонах Рівного, різні види масажу та всілякі обгортання, водні процедури та грязелікування, пілінг та маски тощо. Крім того, СПА-салони активно використовують оздоровчі можливості сауни, фітнесу, йоги, перетворившись на комплексні центри здоров'я та краси.

Багато СПА-процедур пов'язані з водою, їх прийнято називати бальнеотерапією. Вони включають гідромасажні ванни, контрастні і пухирцеві ванни, різноманітні душі (душ Шарко, циркулярний) і деякі інші види фізіотерапевтичних процедур. У бальнеотерапії використовуються мінеральні води, морська та термальна вода, а також прісна вода, в яку додають екстракти цілющих рослин та аромамасла. Ці процедури корисні для зміцнення нервової системи, вони упорядковують стан шкіри, зміцнюють серцево-судинну систему, підвищують загальний тонус організму.

Дуже популярна серед відвідувачів SPA-центрів таласотерапія, в основі якої використання цілющих та косметичних властивостей дарів моря. Морські грязі та водорості застосовуються для обгортань, що дають разючий ефект при лікуванні багатьох захворювань, що зменшують целюліт, підвищують тонус шкіри, нормалізують сон. Крім того, обгортання допомагають нормалізувати вагу. Проводити їх корисно в комплексі з пілінгом – спеціальною процедурою, яка полягає у видаленні верхнього шару шкіри. Застосування пілінгу дозволяє покращити зовнішній вигляд шкіри та оздоровити її.

Ці та інші процедури, запропоновані СПА-центрами Рівного, засновані на використанні найсучасніших технологій, спрямованих на зміцнення здоров'я та підтримку краси.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри