Тату, татуаж, перманентний макіяж, пірсинг Рівне

Сорока, Soroka сімейний салон краси в м. Рівне
12 дуже добре
181 перегляд у травні
Alchimia krasu (Алхімія краси), косметологічний центр, косметолог, лазерна епіляція, Татуаж Рівне
12 дуже добре
878 переглядів у травні
4 перегляди у травні
4 перегляди у травні
12 дуже добре
4 перегляди у травні

Тату, татуаж, перманентний макіяж, пірсинг

Татуаж брів, тату або перманентний макіяж – це популярна сьогодні процедура, за допомогою якої ваше обличчя стане яскравішим і виразнішим, а щоденний макіяж суттєво спроститься. Щоб фарба на волосинках трималася якомога довше, косметолог повинен працювати тільки з якісними матеріалами, які не волають алергічних реакцій і подразнень шкірного покриву. Зробити татуаж брів у Рівному можуть найкращі майстри в цій галузі за цілком прийнятну ціну. Для досягнення ідеального результату використовують різні техніки виконання, у тому числі апаратну.

Скористатися послугою можна вдома, в особистому кабінеті майстра, або в салоні краси, де він приймає клієнтів. Обговорити всі умови замовлення потрібно перед початком процесу фарбування. Вибрати конкретного косметолога вам допоможуть відгуки людей, які вже оцінили його діяльність та відповідність заявленим параметрам послуг. Якщо він виправдає ваші очікування, можете сміливо вирушати до нього на корекцію форми. Бути гарною – це так чудово! Особливо, коли знайшов людину, яка розуміє всі побажання клієнта, зробить усе, щоб вона залишилася задоволеною і порекомендувала її своїм знайомим.

Татуаж брів – це найкращий спосіб завжди мати доглянуту зовнішність без зайвих витрат на косметику. Перманент створює ідеальну форму брів, усуває асиметрію та виправляє недоліки. Якісний пігмент довго зберігає виразність і потрібний відтінок, позбавляючи необхідності щодня витрачати години на збори перед дзеркалом.

У каталозі Тату, татуаж, перманентний макіяж, пірсингв Рівному майстри досконало володіють популярними техніками нанесення перманентного макіяжу брів. Природний доглянутий вид досягається за допомогою розтушовування, шотування, волоскової техніки, комбінованого методу, пудрового напилення.

Ідеальні образи у нашій студії створюють наші досвідчені майстри. Дипломовані візажисти-бровісти, тату майстри з вищою художньою освітою досконало володіють мистецтвом татуажу, тату чудово розуміються на колористиці, вміло підкреслять переваги та приховують недоліки.

Результат роботи наших майстрів – бездоганні симетричні брови, тату які гармонують із рисами обличчя, наголошують на індивідуальності, створюють природний образ.

Як проходить процедура татуажу

Процедура створення ідеальних брів включає два етапи: підготовчий та основний. Підготовка відбувається під час попередньої консультації. Перед тим як зробити татуаж брів, майстер обов'язково дізнається про побажання, підбирає форму, поєднання пігментів, найбільш підходящу техніку. Усі деталі обов'язково узгоджує із клієнткою.

Моделювання форми брів відбувається з урахуванням особливостей зовнішності, кольоротипу, всіх побажань. Після обговорення майстер промальовує олівцем кілька варіантів брів, корегує натуральну форму згідно з ескізом.

Після цього починається основний етап – безпосередньо процедура татуажу, під час якої майстер:

·очищує шкіру;

·наносить анестетик;

·видаляє залишки анестезуючого крему, дезінфікує шкіру;

·наносить пігмент за допомогою спеціального апарату зі стерильною голкою у вибраній техніці згідно з шаблоном;

·знову дезінфікує шкіру

·Корекція перманентного макіяжу брів

Відразу після перманента брів колір здається незвично насиченим. Однак у ході загоєння пігмент втратить свою яскравість, стануть помітні можливі недоліки, допущені за першої процедури. Тому за місяць необхідно зробити корекцію татуажу: виправити проблеми, внести завершальні штрихи, додати яскравості, заповнити прогалини.

Довговічність татуажу брів

Як довго протримається перманентний макіяж брів точно сказати досить складно. Усі дуже індивідуально. У середньому, результат тримається близько 4-5 років. Головна умова – правильний догляд у період загоєння та після нього. Для підтримки форми та кольору брів ми рекомендуємо кожні 1-2 роки оновлювати насиченість пігменту за допомогою процедури рефреш.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри