Перукарські послуги Рівне

Перукарня в м. Рівне ВінВона, Жіночі, чоловічі та дитячі стрижки. "Він&Вона"
11.77 дуже добре
372 перегляди у липні
Барбершоп Gentle Razor
12 дуже добре
144 перегляди у липні
Сорока, Soroka сімейний салон краси в м. Рівне
12 дуже добре
1004 перегляди у липні

Перукарські послуги

Які послуги пропонують перукарні?

Перукарські послуги завжди залишаються найпопулярнішими у салонах краси. Якщо раніше перукарі робили тільки стрижки та укладання, то зараз вони пропонують догляд, лікування, складне фарбування і навіть спа-процедури.

На порталі 0362.ua ми зібрали інформацію з усіх перукарських послуг Рівного. За допомогою фільтра вгорі сторінки виберіть потрібну процедуру. На сторінці з'явиться таблиця зі списком салонів, де її проводять, та їх інформацією. Верхні позиції займають студії з гарною репутацією: у них високі оцінки наших користувачів та багато позитивних відгуків клієнтів.

Види перукарських послуг

Майстри працюють за декількома напрямками, які ми розділимо на базові, креативні та відновлювальні. Перша група включає класичні стрижки, фарбування та укладання, які освоюють на курсах перукарів. Базовими послугами обмежуються салони економ-класу.

Складні зачіски та комплекси процедур роблять у салонах на рівень вище, де працюють досвідчені перукарі та стилісти.

Стрижка — перукарня для кожного

В універсальні салони можуть записатися і жінки, і чоловіки, і діти. Але останнім часом все більше відкривається вузькопрофільних студій, наприклад, для дітей та барбершопів для чоловіків. Вони залучають клієнтів тим, що пропонують додаткові послуги та користуються обладнанням, розрахованим на конкретну групу відвідувачів:

Жіночі салони вважаються найпопулярнішими. Підрівняти кінчики, що січуться, зробити драбинку, каскад, каре або боб можна в будь-якій перукарні. А в студіях краси, де працюють майстри з великим стажем, втілять будь-яку креативну зачіску, наприклад асиметричну або з рваними кінчиками.

Чоловічі стрижки також дуже різноманітні. Але, як і в попередньому випадку, слід враховувати клас студії. У недорогих пропонують класику: бокс та напівбокс, під машинку та канадку. У барбершопах майстер подолає і традиційні, і складні зачіски, наприклад, фейд.

Попит мають дитячі перукарні, де основне завдання — працювати швидко і використовувати безпечні інструменти. Малюкам зазвичай вкорочують волосся, щоб воно не заважало. Старшим дітям батьки просять зробити стильну стрижку, дівчаткам роблять укладання перед урочистістю.

Якщо хочете підстригти волосся або підфарбувати коріння, що відросло, звертайтеся до майстрів-універсалів. Вони працюють з усіма клієнтами, незалежно від їх віку та статі. Щоб втілити креативні ідеї у зачісці, звертайтесь до спеціалізованого майстра.

Перукарські послуги: можливості колористів

Сучасні технології та склади допомагають втілити різні варіанти та способи фарбування. Класичне фарбування всієї довжини та освітлення - мала частина того, що можна зробити в студії. Серед модних пропозицій — балаяж, шатуш, омбре, мармурове та райдужне фарбування. У спеціалізованих салонах використовують щадні технології та барвники, які мінімально травмують пасма.

Які ще перукарські послуги надають салони краси

Якщо хочете кардинально змінити імідж без стрижок та фарбування, можливі такі креативні варіанти:

·Дреди.

Створення жорстких пасм з власного або штучного сплутаного волосся.

·Афрокосички.

Плетіння дрібних кісок. Часто до натурального волосся приплітають канекалон - штучні волокна.

·Нарощування.

 Додавання до своїх пасм натуральних чи штучних, щоб збільшити обсяг та довжину.

·Хімічна завивка.

Створення дрібних або великих локонів на тривалий термін.

При виборі салону поцікавтеся, які матеріали застосовують у роботі. У дешевих штучних пасмах багато синтетики, тому зростає ризик алергії.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри