Візаж, макіяж Рівне

Сорока, Soroka сімейний салон краси в м. Рівне
12 дуже добре
298 переглядів в лютому
Перший в Рівному салон брейдингу Julia Linska Dreads дреди коси афрокудрі Рівне
9.4 дуже добре
71 перегляд в лютому
Визажист ТЦ Мега-Сити, Визажист Киев Харьковское шоссе, Бровист метро Дарница, Левый Берег Киев
3 перегляди в лютому
12 дуже добре
72 перегляди в лютому

Візаж, макіяж

Що входить у професію візажиста?

Професійний візажист є невід'ємною частиною творчої команди та індустрії розваг. Візажист відповідає за створення бажаного образу моделі, чи то природного, чи то театрального. Це може включати поліпшення рис обличчя або приховування дефектів, а також значніші перетворення, такі як створення персонажа з лицьовим протезом, театральним гримом та спецефектами.

Візажист завдає макіяжу артистам, моделям та іншим людям в індустрії розваг, моди та реклами. Він також може працювати в індустрії краси, надаючи послуги макіяжу клієнтам у салонах чи вдома.

Роль візажистів може бути різноманітною, залежно від клієнтури, обстановки та проекту. У деяких випадках вони можуть відповідати за весь зовнішній вигляд моделі від початку до кінця. Це може включати нанесення макіяжу, а також укладання волосся та вибір одягу та аксесуарів. В інших випадках вони можуть працювати в тіснішій співпраці з командою перукарів, стилістів з гардеробу та інших візажистів для створення драматичного чи стилізованого ефекту.

Візажисти працюють з косметикою, щоб покращити зовнішній вигляд своїх клієнтів. Залежно від досвіду, галузі спеціалізації та конкретного проекту, над яким вони працюють, візажисти можуть відповідати за наступні пункти:

·Підбір та нанесення макіяжу виходячи з вимог проекту;

·Поліпшення або зміна зовнішнього вигляду рис обличчя за допомогою макіяжу;

·створення драматичних або театральних ефектів для перетворення зовнішності людини;

·Координація з фотографами, моделями та іншим персоналом творчої групи до створення закінченого образу;

·Робота із дизайнерами костюмів;

·Надання консультаційних послуг з косметики.

Що має вміти візажист-стиліст?

Навички, необхідні для візажиста:

·Пристрасть до макіяжу;

·Комунікабельність, вміння домовлятися;

·Артистичність;

·Терпіння та концентрація;

·Уважний погляд на деталі;

·Готовність працювати довгий годинник.

Крім всіх вищеперелічених атрибутів, повні та оновлені знання про косметику та інші супутні товари відіграють важливу роль у роботі майстра макіяжу.

Які послуги візажистів мають найбільший попит?

Весільний макіяж

Професійний візажист повинен пропонувати послуги з макіяжу для весіль та весільних вечірок. Подруги нареченої і сама наречена мають виглядати чарівно. Професійний макіяж також потрібний для дівич-вечорів.

Макіяж на випускний, день народження та інші разові випадки

Випускний бал, а також дні народження, фотосесії та ін. — події, які відбуваються нерегулярно, а тому багато хто готовий вкладатися у свій образ, щоб виглядати добре. Макіяж може бути денним або вечірнім, святковим, у певних тонах, якщо подія має на увазі дрес-код з обов'язковою наявністю того чи іншого кольору. Макіяж для фотосесії може мати на увазі перетворення, тому фахівець повинен мати відповідний досвід.

Майстер-класи з макіяжу

Ці послуги не тільки приносять задоволення клієнтам; вони також є способом дізнатися більше про макіяж і як його наносити самостійно.

Макіяж вдома у клієнта

Замість зустрічатися з клієнтами в студії або салоні, майстер вирушає до них додому.

Консультації щодо підбору косметики та догляду за шкірою

Одна з найвигідніших послуг, яку може запропонувати візажист, – консультації щодо догляду за шкірою. Ця послуга популярна та користується підвищеним попитом серед жінок старше 35 років. Візажист також може допомогти у підборі декоративної косметики залежно від типу шкіри, кольоротипу, бажаного результату та бюджету клієнта.

Створення зачісок

Найчастіше для закінченого образу клієнту може знадобитися гарне укладання. Великим плюсом у роботі візажиста є вміння надавати кучерям форму і використовувати відповідні аксесуари. Потрібні як повсякденні зачіски, так і укладання для особливих випадків.

Після кожної процедури фахівці дезінфікують інструменти, тому не турбуйтеся за шкіру обличчя. Залежно від побажань клієнта візажисти міста виконають професійний макіяж. Телефонуйте для запису за вказаними телефонами. Також деякі майстри можуть виконати зачіску, наростити вії або мікроблендінг брів.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри