В умовах припинення постачання газу в Україну з боку Росії, простоювання сміттєпереробного заводу, який переробляє відходи в альтернативне паливо є злочином проти власної держави. ТзОВ «Санком-Рівне» розпочав збір підписів під петицією (зверненням) до Президента України, ВРУ та Прем’єр-міністра щодо негайного відновлення роботи єдиного в країні сміттєпереробного заводу.Крім того, «Санком-Рівне» звернулося з проханням долучитися до збору підписів до громадських організацій Рівного, підприємців та усіх небайдужих.
8 липня о 13.00 на майдані Незалежності у Рівному розпочинається акція збору підписів під петицією і триватиме вона до 1 вересня цього року.
Текст петиції:
Президенту УкраїниГолові Верховної Ради УкраїниПрем'єр-міністру УкраїниП Е Т И Ц І Япро відновлення роботи сміттєпереробного заводуВ умовах припинення постачання газу в Україну з боку Російської Федерації, простоювання сміттєпереробного заводу через неузгодженість законів є злочином проти суверенітету власної держави! Адже завод, крім зменшення негативного екологічного впливу на природу, розрахований на виготовлення альтернативного палива, яке у всіх розвинених країнах уже давно стало замінником дорогого російського газу. Тому просимо негайно розглянути та прийняти всі необхідні Закони та Постанови, щоб запустити перший в Україні сміттєпереробний завод та створити можливості для роботи аналогічних підприємств по всій країні.