Дев’ять ліцеїв Рівненщини отримають 40,6 млн грн державної освітньої субвенції на модернізацію навчального середовища.
Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Фінансування використають на оновлення кабінетів природничих дисциплін, створення STEM-просторів, закупівлю сучасного обладнання, мультимедійної техніки та меблів.
Кошти отримають:
- Вирівський ліцей
- Здовбицький ліцей
- Демидівський ліцей
- Зарічненський ліцей №1
- Радивилівський ліцей №2
- Костопільський ліцей №3
- Володимирецький ліцей «Колегіум»
- Березнівський ліцей №3
- Острозький ліцей №1