Працівники оперативного штабу спільно із співробітниками прокуратури вчора, 17 травня, виявили у складському приміщенні підприємця у Сарнах понад 30 кілограмів бурштину.
На Рівненщині вилучили 51 кілограм бурштину
14:09, 18 травня 2016 р.
Кримінал 1 (4)
Також правоохоронці виявили нову мотопомпу, обладнання для незаконного видобутку бурштину та станок для оброблення «сонячного» каміння.
2 (3)
Крім того, під час відпрацювання поблизу міста Сарни патрульні поліцейські з Волині, які несуть службу у складі приданих сил на Рівненщині, зупинили автомобіль «Opel Vivaro», яким керував 26-річний житель села Орв’яниця Дубровицького району.
2 (4)
Під час огляду в салоні автомобіля вони виявили мішок із бурштином загальною вагою майже 21 кілограм. Водій пояснив, що придбав «сонячне» каміння, аби облаштувати ванну кімнату у своєму помешканні.
За обома фактами відкриті кримінальні провадження за статтею 198 ( придбання або збут майна, завідомо здобутого злочинним шляхом) Кримінального кодексу України .