Запрошуємо на тренінг - «Жінка і бізнес: від самозайнятості до власної справи» відбудеться 16 листопада. 

Тренером виступить Володимир Новацький - автор власних методик та майстер-класів ефективної командної роботи менеджерів, директор тренінгового центру «Лотос-Інвест». 

Як започаткувати власний бізнес та стати успішним керівником? Де знайти свою команду однодумців з якими будуватимете власний бізнес? Як працювати з командою та отримати авторитет? Секрети командної роботи відкриє досвідчений бізнес-тренер, який завдяки теорії та практики допоможе учасницям знайти себе у світі бізнесу. 
Серед клієнтів Володимира Новацького - ТОВ «Компанія Безпека» (м.Київ), РФ ПАТ «Мультиплекс-Холдинг», група компаній «Автоград», ПП «Панорама Бізнесу», гуртівня дитячих іграшок «Розумна Іграшка», рекламно-маркетингова компанія «НЕОМАРК», інші. 

Отож, для реєстрації необхідно заповнити форму : 

https://goo.gl/forms/s2aYT0vZf0tzFj6N2 

Тренінг відбудеться 16 листопада з 10:00 до 17:00 (реєстрація з 9:30) за адресою м.Рівне, вул.Соборна,11 (1 корпус НУВГП, Платформа взаємодій «Простір») 

Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів та учасників не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Медіа-партнер проекту: інформаційний портал krapka.rv.ua, інформаційно-розважальний портал charivne.info 
Контакти: ГО «Єдність»: 
e-mail: [email protected]et 
Слідкуйте за новинами на сайті: 
http://ngo-ednist.com.ua/ та у соціальних мережахhttps://www.facebook.com/business.development.rv/ https://vk.com/business_development_rv_ua 

(0362) 28-24-83, (093) 004-46-04, (097) 405-33-95, (066) 825-51-75