19 жовтня 2017 року об 11 годині у «Світлиці» Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться презентація книги «Рівне – місто моє». Укладачами посібника є викладачі кафедри теорії та методики початкового навчання Рівненського державного гуманітарного університету. Книга вийшла за загальною редакцією кандидата педагогічних наук, доцента Тетяни Борисівни Суржук.

Це навчально-методичний посібник, в якому зібрані матеріали з історії та сьогодення міста Рівне, що можуть бути використані на уроках української мови, літературного читання, в позакласній роботі з молодшими школярами.

У книзі представлений матеріал з досвіду роботи учителя початкових класів ЗОШ №28 Андрійчук Ольги Степанівни, а саме: подорож вулицями Рівного, екскурсія річкою Устею та Рівненським парком культури імені Т. Шевченка, мовленнєво-дидактичні ігри, вікторини, ребуси, кросворди, сценарій театралізованої науково-пізнавальної подорожі «Рівне – місто моє».

На заході буде представлена книжкова виставка «Рівне : мандрівка крізь віки», захід супроводжуватиметься музичним оформленням.

На презентацію запрошені Євген Шморгун, Світлана Калько, Галина Данильчук, Олена Прищепа.