Проблема сексуального насилля над дітьми в Україні не обговорюється, 9 із 10 випадків - замовчуються батьками. Кожна 5 дитина в Україні зазнавала різних форм сексуального насильства. У понад 80% таких випадків злочинець є знайомою для дитини людиною. Діти, які свого часу стали жертвами сексуального насильства, часто, мовчазно живуть із травмою все життя. 

Що Ви дізнаєтеся на семінарі:
- Як можна уникнути сексуального насилля: що порібно вчити дитину, щоб вона не стала жертвою гвалтівника? 
- Що таке сексуальне насилля? 
- Які дії можна віднести до цієї категорії? 
- Портрет гвалтівника (аб’юзера).
- Види сексуального насилля
- Ознаки та симптоми сексуального насилля
- Чому діти мовчать? (коли страждають від сексуального насилля)
- Що робити, якщо ви дізнались про факт сексуального насилля?

Кому буде корисна інформація семінару:
батькам, дідусям, бабусям, педагогам, вихователям, тренерам, психологам, вчителям - усім, хто має відношення до виховання та навчання дітей.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/11P-N-v0bu0t8mYQmFi5v9Oe3-WPCNpgY1I-eQuh4OFE/viewform
Кількість місць обмежена розміром аудиторії

Організатори: 
Автор та ведуча: Травмотерапевт, дитячий психолог Kateryna GabrielКатерина Габрієль - магістр психології, дитячий психолог, травмотерапевт, психологічний консультант (РДГУ’2010, Regent University’17). Засновник клубу для батьків «Лабіринтами виховання».
Сайт для батьків - Міні Рівне (http://mini-rivne.com/) - інформаційний ресурс для свідомих відповідальних та прогресивних батьків міста Рівного.

Захід відбудеться за активної участі Патрульної поліції України у Рівненській області.

Як реагувати і що робити дорослим, якщо стикнулися з сексуальнм насиллям, про методи профілактики та про дії, у таких випадках представників поліції, розповість інспектор із зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції Рівного, лейтенант поліції - Бояківська Іванна.

Також присутні зможуть дізнатися про те, які права та свободи законодавство України гарантує для захисту дитини, які бувають види відповідальності за такі неправомірні дії. А також, які органи та установи здійснюють заходи з попередження сексуального насилля над дітьми розповість юрист – Немеришина Вікторія.

Вартість участі: Free Donation (розмір пожертви визначаєте самостійно). Усі кошти, зібрані під час заходу, будуть передані у Благодійний фонд "Скарбниця Надії".