Подарунок до Нового року!

Коуч-марафон, започаткований мною, зібрав величезну кількість охочих спробувати мистецтво коучингу в своєму житті. Це спонукало мене організувати колективний тренінг «Матеріалізація. Карта бажань 2013 року»

Легкість подачі, робота над вашими задачами, успішне планування, легка матеріалізація, впевненість у русі до цілей, вміння обирати своє - все це у КАРТІ БАЖАНЬ НА НАСТУПНИЙ РІК .

15 грудня 2012 року о 14:00 розпочнеться тренінг, який дасть потужний енргетичний імпульс вашим ідеям, налаштує вас на відповідні лінії життя, зніме стреси та зажими, які заважають вам рухатися до поставлених цілей!

Коштуватиме це лише 50 грн. з людини. Вартість тренінгу включає у себе 2,5-3 години робочого тренінгу, унікальну КАРТУ БАЖАНЬ, яка дозволить системно підійти до планування власної ефективності, кофе-брейк.

Напрямки роботи тренігу:
1. Зняття стресів, зажимів з тіла та розуму
2. Очищення власного простору
3. Наповнення необхідними енергіями для матереалізації бажаного
4. Планування та особиста ефективність
5. Постановка та досягнення цілей
...і ще багато цікавого

Для чого це?
Щоб отримати потужний імпульс нової енергії для реалізації жаданого в Новому році. Щоб віднайти в собі сили зробити прийдешній рік справді НОВИМ. Успішним, ефективним, радісним, сповненим любові, натхнення, спокою та достатку!

Перепост - ваш внесок в особистісний розвиток кожного та покращення вібрацій Планети в цілому