28 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек (щорічно відзначається 30 вересня), у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудуться різноманітні святкові акції, цікаві зустрічі та презентації.

О 12:00 - урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек та нагородження грамотами Рівненської обласної рали та Облдерж адміністрації спеціалістів бібліотек

В рамках святкових подій, відбудеться  нагородження обласною літературною премією імені Світочів краєзнавця і публіциста Миколу  Пшеничного

О 14:00 - вечір-вшанування читачів бібліотеки «Беріть скарби нетлінні в руки». В рамках дійства, буде нагороджено та відзначено активних користувачів і партнерів бібліотеки. До уваги відвідувачів, діє фотовиставка яскравих подій з життя Рівненської ОУНБ у 2017 році.

 О 15:00 - презентація книг виданих  за редакцією Надії Супрун-Яремко: Володимир Кравчук «Щоденник вокаліста» та Гнат Хоткевич «Вокальні твори»

Впродовж дня гості бібліотеки матимуть змогу оглянути виставку робіт фотохудожника – документаліста з Києва Олексія Фурмана «Життя після поранення», та виставку картин «Живописні медитації Людмили Петльованої». Також будуть доступні оглядові екскурсії бібліотекою, та краєзнавчою експозицією «Рівненщина літературна».

День обіцяє бути яскравим, насиченим подіями та спілкуванням з цікавими людьми. Вхід вільний. Чекаємо на Вас!!!