27 вересня о 13:00 в «Світлиці» Рівненської обласної універсальної бібліотеки відбудеться зустріч із письменницею, виконавицею музичних творів на сопілці Ангеліною Ющук. Дівчина народилася 15 липня 1996 р. у мальовничому містечку Березне, що розташоване на лівому березі річки Случ. Народжена з порушеннями зору та слуху. Завдяки спільним зусиллям лікарів та батьків, вдалося покращити зір, а для відновлення слуху був встановлений імплант.

 Ангеліна навчалася в ДЗОШ №2 міста Березне, пізніше сім’я переїхала до м. Клевань. Потяг до прекрасного проявився в шкільні роки: з 14-ти років почала писати вірші та пісні, грала на сопілці у шкільному оркестрі.

 Брала участь у різноманітних творчих конкурсах: юних поетів (м. Березне, 2012 р.); у старших класах грала у гурті сопілкарів, що був у складі місцевих та міжнародних конкурсів юних музикантів.
Ангеліна Ющук виховується у великій родині, яка складається з двох братиків та трьох сестричок. Усі діти у родині талановиті – брати займаються різьбою по дереву, музикою, полюбляють готувати смачні страви, сестри – малюють, танцюють, співають.

 Сьогодні Ангеліна навчається у Рівненському державному гуманітарному університеті на спеціальності "Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія", пише вірші та пісні, грає на сопілці. У майбутньому мріє працювати бібліотекарем.