16 вересня о 14:00, в приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки, свої двері відкриває усім охочим семінар, за сприяння СД Платформа - «Жива бібліотека».

ЖИВА БІБЛІОТЕКА – унікальний формат ефективної комунікації. Під час заходу організатори ділять учасників на чотири групи. Кожна з груп спілкується по черзі з "живими книгами", (запрошені спікери, відомі рівняни). Особливістю заходу є те, що кожен з учасників може особисто познайомитися зі спікерами та поставити будь-яке питання. Зустрічі відбуваються в інтерактивному форматі. Даний захід роз рахований на всі верстви населення, і є допомогою тим хто ще шукає себе в житті або ж вирішив внести кардинальні зміни у своє існування. Відомі люди нашого міста діляться своїми знаннями та досвідом, з різних сфер діяльності.

Спікерами заходу будуть: Володимир Хомко – мер міста Рівне, паралімпієць Іван Сівак, Ольга Боровець 11 річна акторка, яка вже підкорювала Голлівуд, Морквяна Мар’яна – її захоплення переросло в успішну справу, та ін. На Вас чекає спілкування з новими людьми, ефектні фотозони, можливість дізнатись секрети успіху відомих люде з перши вуст.
Вхід вільний.