Ким бути? Що я хочу від життя? В чому мої сильні сторони? Це ті питання, які підлітки почнуть собі задавати через кілька років. Дуже часто, підлітки виявляються не готовими до дорослого життя саме тому, що вчасно не знайшли відповіді на ці запитання. Тому, ми спеціально створили тренінговий курс для підлітків, де вони матимуть змогу здобути сім важливих звичок, які будуть корисними їм протягом усього їхнього життя. Учасники навчаться планувати свій час та правильно розставляти пріорітети, визначаться зі своїми сильними сторонами та зрозуміють чого прагнуть у майбутньому.

Тренінговий курс "Сім звичок сучасних підлітків" - це 8 занять, що проходитимуть щосуботи по 2.5 год кожне. Підлітки зможуть не просто дізнатися про звички, а й одразу навчитись застосовувати отримані знання у щоденному житті. Тренінг створений нашою командою, що має багаторічний досвід роботи з підлітками, за мотивами бестселера Шона Кові “Сім звичок високоефективних підлітків”. 7 звичок, які здобуватимуть підлітки: 1. Проактивність - вміння брати на себе відповідальність. 2. Визначати кінцеву ціль та розуміти своє призначення. 3. Визначати пріоритети. 4. Вміти будувати стосунки з іншими. 5. Розуміти оточуючих. 6. Ефективно працювати в команді. 7. Постійний саморозвиток і прагнення до кращого. Ось лише кілька переваг тренінгу: • мала група (до 15 учасників) - що сприяє кращому засвоєнню матеріалу; • індивідуальний підхід до кожного учасника - для того, щоб закріпити навички; • досвідчені тренери - що забезпечує високий рівень викладання; • практичні завдання і робота над планом втілення звичок у житті підлітка з урахуванням його контексту; • практичність: те, що ми вчитимемо, підлітки зможуть застосовувати кожного дня.

Коли: 9 вересня 2017 року - 28 жовтня 2017 року Вікова група 10-16 років Час проведення: з 9:00 до 12:30 год.

Реєстраційний внесок: 1000 грн. (950 грн. при реєстрації до 4 вересня або/та при реєстрації двох і більше учасників). Можлива помісячна оплата.

Детальну інформацію можна дізнатися за телефоном 0680934316 або написавши нам листа, на адресу [email protected]