Тренінговий Центр «Лотос-Інвест» запрошує на тренінгу «Мотузковий курс Лідерів».

«Мотузковий Курс»- це активний тренінг про відносини і взаємодію між людьми, про методи і способи досягнення мети. Це незвичайні ситуації, ризик, азарт і нові відчуття. Це про довіру собі і людям, про те, як зробити крок у невідоме і досягти спільної мети спільними зусиллями.
Основна мета: поліпшення навичок командної взаємодії та лідерського потенціалу.

У процесі проходження курсу курсу створюється атмосфера творчого пошуку, опрацьовуються можливості прийняття нестандартних рішень, підвищується взаємодопомога і підтримка в колективі. На прикладі досить складних вправ група вчиться вирішувати загальну задачу, виробляти тактику і стратегію її вирішення. Пройшовши мотузковий курс, люди починають долати бар'єри в спілкуванні, дізнаються один одного ближче, завдяки цьому відбувається природне і швидке згуртування групи.

Аналіз кожної вправи дає людям можливість зрозуміти, як було виконано завдання, прийнято рішення, хто зайняв активну позицію і як це вплинуло на результат. Аналізується і те, що можна зробити інакше і краще наступного разу, як подолати труднощі в житті більш ефективним способом.

На тренінгу «Мотузковий курс для Лідерів» з ходінням по гарячому вугіллю та битому склу Ви зможете:
- Пробудити свою унікальність та ресурсність;
- Відновлюватися за допомогою природи;
- Ставити цілі і діяти;
- Опрацювати блоки і страхи, затискачі на шляху до цілей;
- Підняти самооцінку і відчути свою цінність і унікальність.
Навчитесь звільнятись від шаблонів і стереотипів ... Свобода бути собою і діяти максимально ефективно в будь-якій ситуації.

Однією з найважливіших частин тренінгу є проходження по доріжці з палаючого вугілля! Це безпечно і дуже ефективно! Ходіння по вугіллю проводить досвідчений тренер з бойових мистецтв Олег Тимановський (м.Київ), чемпіон України з бойового самбо, який правильно підготує Вас для проходження по вугіллю.

Що ж дає ходіння по гарячому вугіллю?
У людей, які пройшли такий екстремальний тренінг, як вогнеходіння, вивільняється енергія, яка зависла в минулому. З’являється можливість рухатись вперед, накопичуючи нові сили і очищаючи свою структуру.
На стопах ніг знаходяться рефлексогенні зони всіх органів. Екстремальний вплив на ці зони призводить до потужної активізації імунної системи, а вже організм сам «знає», де у нього непорядок - починається «вогненна трансмутація», в результаті якої, людина очищається, омолоджується і наповнюється надпотужною енергією.

Після тренінгу Ви:
- значно розширити свої можливості та підвищите впевненість в собі;
- навчитесь переборювати себе;
- відчуєте, що таке результативне лідерство;
- збільшите впевненість в собі;
- освоїте нові техніки вирішення життєвих ситуацій;

Дата проведення: 25.06.2017, тривалість 8 годин.
Збір учасників о 9.30 за адресою м.Рівне, вул.Чорновола, 1

Вартість участі : 550гривень при оплаті внеску до 20.06.2017.*
650грн. при оплаті після 20.06.2017

* У вартість включений проїзд до місця проведення тренінгу.
Телефонуйте 0673621131