20 лютого до Дня Героїв Небесної Сотні у Виставковій залі Рівненського Міського Будинку Культури відбудеться відкриття виставки "Майдан в об'єктиві польських журналістів". Дана виставка є проектом Українсько-польського культурно-просвітницького центру ім. Томаша Сосновського за сприяння Посольства Республіки Польща у Києві та Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку. 
Фотовиставка, на якій представлені знімки Якуба Шимчука, кореспондента польського тижневика "Недільний гість", представляє найбільш зворушливі та трагічні сцени з Революції Гідності. Виставку супроводжує особлива сценографія – барикади з шин та мішків з піском, а ще обличчя, зболені, втомлені, але сповнені віри та відважності. 
В рамках відкриття фотовиставки відбудеться ще одна подія - показ фільму французько-швейцарського виробництва про Героя Небесної Сотні, рівнянина Олександра Храпаченка. Стрічка має назву «Саша Х. – крила на Майдані» і презентованавона була у 2016 році. 
Запрошуємо усіх 20 лютого на 15 год до Виставкової зали МБК аби згадати разом події, які змінили нас, хід нашої історії, а також вшанувати світлу пам'ять Героїв...

Організатори заходу: Рівненський Міський Будинок Культури, Українсько-польський культурно-просвітницький центр ім. Томаша Сосновського.

м.Рівне, вул.Соборна, 3Д, 
Довідки за телефоном: (0362) 43-93-38. Вхід вільний.