Рівненський міський Палац дітей та молоді повідомляє про те, що 03–04 березня 2017 р. відбудеться Всеукраїнський семінар-практикум «Позашкільна освіта в контексті муніципального замовлення. Пошук ефективних механізмів» на базі ПДМ м. Рівне (програма додається).
Організатори Всеукраїнського семінару-практикуму:
- Управління освіти Рівненського виконавчого комітету;
- Рівненський міський Палац дітей та молоді Рівненської міської ради;
- Міжнародна Асоціація позашкільної освіти.
Заходи відбуватимуться за сприяння Міністерства освіти і науки України і
Кафедри позашкільної освіти НПУ ім. М. Драгоманова. Для участі запрошуються директори, заступники директорів, методисти позашкільних закладів; представники Європейської Асоціації установ неформальної освіти, Міжнародної Асоціації позашкільної освіти, Асоціації позашкільних навчальних закладів України.
В ході семінару-практикуму відбудеться засідання круглого столу «Державне та муніципальне замовлення як складові нової Концепції позашкільної освіти» з генерації пропозицій щодо стратегії розвитку позашкілля. Просимо активно долучитися до обговорення наступних питань, відповіді на які надіслати разом з реєстраційною анкетою:
1. Реформування ПО в Україні: що саме? в якій мірі? що варто зберегти?
2. Чи вважаєте доречним впровадження в Україні терміну «неформальна освіта»? Якщо «так» – в якому сенсі?
3. Які завдання позашкільної освіти Ви вважаєте головними і найбільш актуальними в наш час?
4. Чи можна включати ПНЗ до загальної системи освіти? До яких прогнозованих результатів призведе такий процес?
5. Яку діяльність мають реалізовувати ПНЗ щоб стимулювати формування муніципального замовлення? В якій мірі варто орієнтуватися на муніципальне замовлення в цілому?
6. Які шляхи партнерства ЗНЗ та ПНЗ Ви бачите і в яких напрямках?
7. Як Ви оцінюєте ідею реалізації профільного навчання на базі ПНЗ? 
8. Чи актуальним є питання поділу ПНЗ на категорії (рівні): за змістом діяльності, за кількістю вихованців та за результатом реалізації муніципальних проектів? Які перспективи відкриває дана класифікація?
9. Чи вважаєте Ви можливим зарахування результатів профільного навчання дитини, які вона отримала в ПНЗ, до атестату про загальну освіту?
Всеукраїнський семінар-практикум відбудеться на базі ПДМ м. Рівне за адресою: м. Рівне, вул. Князя Володимира, 10 та у відкритому офісі ГО «Платформа взаємодії «Простір» за адресою: вул. Соборна, 11 (НУВГП к. 1)
Просимо повідомити про свою участь у заходах до 24 лютого за телефоном: (0362) 63-62-51, е-mail: [email protected], [email protected], [email protected]