ВИ ГОТОВІ? Відвідати одне із 7 чудес України - Замок князів Острозьких XV ст. у м. Дубно, який є одним із найстаріших замків України? І не просто відвідати, а й пограти у Мафію в стилі середньовіччя? 

У вас є така можливість провести незабутній, цікавий, насичений яскравими позитивними емоціями та враженнями «мафіозний» день. Запрошуємо вас на «Мафію у Дубенському замку», 25 грудня!

Дубенський замок до цього часу несе у собі риси середньовіччя (суворі мури підземель зі склепіннями) парадного стилю (оздоблені ліпленням пишні палаци і такі ж зали). Замок ніколи не був узятий приступом оскільки був міцно укріплений 73 гарматами і природно – річкою Іквою з її багатокілометровими заплавами. Під стінами замку ламалися татарські списи і шведські шаблі. Тут зберігалися незліченні багатства привезених з трофеїв: коштовний посуд, книги, картини, ікони, зброя і захисне озброєння, хутра, шкури і т.п. Нині Дубенський замок є окрасою краю та одним із семи чудес - замків України. 

Дрес-код вечірки: Середньовіччя.

У програмі:
- Екскурсія Дубенським замком; 
- Смачне частування (обід);
- Мафія у Мисливській залі Замку.
Умови участі: при сплаті внеску до 24.12.16 – 325 грн., на місці - 375 грн. У цю суму входять екскурсія по замку, смачний обід, трансфер у Дубно і назад у Рівне, гра Мафія і дуже-дуже багато позитивних емоцій :)

Доступні різні варіанти оплати: готівковим, безготівковим розрахунком на карту Приватбанку.

Дата проведення: 25.12.2016. Виїзд з м. Рівне об 11.00. Виїзд з м. Дубно о 17:00.

Кількість учасників обмежена (до 15 осіб), тому поспішайте зареєструватись! Тел. 0673621131