Перший фестиваль міської культури та урбаністики «URBAN FEST. RIVNE» вже у Рівному 15 жовтня.

«URBAN FEST. RIVNE» - це поєднання вуличної культури, неформальної освіти, комунікації, квестові пригоди та обговорення нових підходів функціонування міста. Не від’ємною складовою фесту, є його соціальна складова, що спрямовання на залучення коштів під конкретний проект просторового розвитку міста.

Особливим завданням «URBAN FEST. RIVNE» - оживити різні куточки міста. Дати можливість учасникам відкрити місто через дворики, паркани, вулиці, фабрики та багато інших місць, що не потрапляють нам в око щодня. Місця які раніше нам не асоціювалися з містом. Місця, які ми можемо оживити та наповнити новим сенсом.

«URBAN FEST. RIVNE» цього року включатиме в себе майстер-класи та ворк-шопи, вуличне мистецтво (музика, фаєр-шоу), смачну вуличну їжу та цікаві квести, презентації та спілкування.

Цього року, в рамках соціальної складової «URBAN FEST. RIVNE», планується зібрати кошти для перетворення звичайного двору біля будинку 3А на вулиці Словацького у відкритий арт-простір – оригінальний мистецький дворик «Словацького 3’ART». Дворик з новим життям, стане локацією для різноманітних заходів, місцем відпочинку містян та цікавим туристичним об'єктом Рівного.

Приєднуйтесь і ви! Всією сім'єю і з друзями!

Усі деталі будуть тут: https://www.facebook.com/events/1778960482391767/ питання про участь задавайте на пошту: [email protected]