Підліткова Академія 2.0 це продовження та поглиблення першого рівня Підліткової Академії. Це вісім двогодинних тренінгів протягом двох місяців. Це чотири нові модулі по розвитку навичок і поглиблення знать про вже отримані.
Ось нові теми, які ми будемо вивчати разом з підлітками:
•Проектний менеджмент - це вміння ставити цілі по методу SMART, створювати план досягнення цілі, складати якісний SWOT аналіз і створювати сильну команду для швидкого виконання проекту.
•Тайм менеджмент. Ми будемо вчитись планувати свій час і писати план дня і тижня. Навчимось встигати більше за менший період і знаходити час на якісний і цікавий відпочинок. 
•Теорія множинних інтелектів. Підлітки будуть проходити спеціальнийтест, який визначить їх тип інтелекту, а батьки отримають результати з поясненнями і рекомендаціями від тренера про те, як це використовувати.
•Емоційний інтелект (EQ) - це розуміння та вміння давати раду своїм емоціям. Протягом тренінгу ми розбиратимемо базові емоції, їх походження, вчитимемось розпізнавати їх в оточенні та керувати своїми.

Підлітки, які пройшли перший курс Академії отримали навички:
-лідерства,
-вирішення конфліктів,
-командної взаємодії,
-публічного виступу,
-креативності,
-мистецтва спілкування.

На другому рівні всі ці навички будуть поглиблюватись новими вправамита іграми, тому, ефект від Академії стане ще більш помітним..
Ключовою ціллю Підліткової Академії 2.0 є підготовка сильних лідерів, які здатні вести за собою. 
Ми віримо, що всі діти геніальні, а ми тільки допомагаємо їм розкрити свій потенціал.


Підліткова Академія 2.0 створена лише для випускників Підліткової Академії “Стандарт”.
Це вісім занять щонеділі (23 жовтня – 11 грудня) з 15:00 до 27:00.
Група складається з 15 підлітків (кількість місць обмежена!).
Усі учасники отримають сертифікат про успішне проходження курсу.
Реєстраційний внесок – 800 грн. - за весь курс, 400 грн. в місяць, або 100 грн. за одне заняття. Як саме оплатити обираєте Ви у реєстраційній формі :)
Реєстрація за посиланням - https://goo.gl/forms/t4Gu2GHvsG8k2h4m1