26 вересня у Рівненському театрі ляльок відбудеться презентація книжки Максима Кідрука «Зазирни у мої сни».
Макс Кідрук - письменник, автор техно- і психо-трилерів.Засновник проекту серії лекцій «Quantum». Автор першого українського технотрилера «Бот», відомих книг «Твердиня», «Жорстоке небо», «Бот 2: Ґуаякільський парадокс». Зовсім нещодавно вийшла друком крайня книга Макса «Зазирни у мої сни». Народився та проживає автор у Рівному.
«Це історія про маленького хлопчика з Рівного. В 2 рочки у нього був гнійник під вушком, і треба було оперувати під наркозом. Під час операції у нього на 36 секунд повністю зупиняється серце, а потім заводиться саме по собі. Впродовж цих 36 секунд хлопчик був десь інде. Я не кажу де.
А потім він повернувся. Але впродовж цих 36 секунд щось схопило його за руку і повернулося разом з ним. З роками батьки розуміють, що це щось вгніздилось в його свідомість, і воно починає приходити в реальність»,- каже про основу книги Кідрук.
 
Вхід на захід: 40-50 грн. Квитки можна придбати у кафе «HOME», електронний квиток за посиланням - 2event.com/uk/events/720156. Пред'явнику флаєра - знижка 10 грн. Його можна буде знайти по місту за кілька днів до презентації.
 
Початок: 19:00
 
Адреса: Рівненський академічний обласний театр ляльок, вул. С. Петлюри, 15.
Додаткова інформація: (099) 705-91-47 (Іванка Чайка)
Організатор заходу: МГО «Література.RV».