Наше життя дуже динамічне, ми живемо теперішнім та майбутнім, і рідко коли вистачає часу поглянути у минуле. А там часто є люди, які залишили слід у нашому житті, люди, без яких ми не були б тими, ким зараз є, але цих людей зараз уже немає з нами… 
Саме такі міркування спонукали нас організувати гру, яка відбудеться у вівторок. 
Уже минає другий рік, як немає з нами відомого рівненського гравця в «Що? Де? Коли?», бріджиста, і просто чудової людини Ігоря Едуардовича Супоровського. Людини, яка в рівненських ЧГК колах займала своє унікальне місце. Ми впевнені, що всім, кому пощастило грати з ним за одним столом, хто знав його близько поза грою, навряд чи колись вдасться забути безліч ігрових епізодів та життєвих ситуацій, які ми пройшли разом.
Є гарна приказка про те, що людина живе доти, доки жива пам’ять про неї. А яка може бути краща нагода нагадати про ЧГК-шника, ніж написати пакет запитань та провести турнір в пам’ять людини, яку дуже поважав?
Саме так ми (кілька гравців команди, за яку він грав), Козачок Сергій таРоман Самков, і вирішили зробити. Наскільки в нас це вдалося – судитимете ви, вже після гри.

P.S. Всі кошти, зібрані як ігровий внесок, будуть передані родині Ігоря.