Українські звичаї та традиції – це те, що передається з покоління в покоління у кожній родині. Наша мафіозна сім’я не виняток, тому ми вже традиційно в серпні проводимо мафіозну вечірку у вишиванках. Це вже буде 4-та вечірка в такому стилі.
І знову нашу мафіозну родину гостинно приймає Рестораний комплекс "Колиба".
Стильні вишиванки, смачна українська кухня, колоритний заклад, де все пройняте українським духом і най патріотичніші мафіозі світу – це все мафіозна вечірка по-українськи.
Як завжди, очікуємо на появу нових українських елементів дрес-коду мафії. Хто сказав, що наша Мафія не має свого колориту?
Всі учасники вечірки матимуть можливість позмагатися у знанні українського фольклору, тому не забудьте підготувати декілька українських пісень, віршів, гуморесок, анекдотів (вияв фантазії вітається). І звичайно ж на переможців очікують призи від партнерів.
На найоригінальнішого та найоригінальнішу мафіозі очікує приємний сюрприз від нашого постійного партнера Туроператора «Арго-клуб», і професійний фотосет від Віктора Макаренко (https://vk.com/vmphotto). 
Кращі гравці отримають квиточки від нашого креативного партнера "Багатозальний кінотеатр "Мультиплекс".
В програмі вечірки:
1. Гра Emotional Mafia.
2. Творчі виступи наших мафіозні.
3. Подарунки іменинникам серпня. 
4. Сюрпризи від партнерів.

Разом з нами буде наш мафіозний партнер компанії STA- Smart Trade Activity -компанія, що динамічно розвивається, основним напрямком діяльності якої являються оптові поставки канцелярських товарів і товарів для офісу. STA має спеціальні призи в номінації найактивніший "мирний житель".

На вечірці, гравець який яскраво проявить себе в ролі "Комісара", отримає цінний подарунок від нашого партнера Правова Компанія "Юридична Основа", адвокат Шевчук Оксана.
Разом з нами наш постійний партнер магазин гуртово-роздрібної торгівлі товарами для дому «ВИТРЕБЕНЬКИ» (http://vutrebenki.com.ua/). Тому збирайте унікальні бейджі з логотипом магазину «ВИТРЕБЕНЬКИ». А за Ваш найемоційніший прояв під час вечірки, один із мафіозі отримає подарунок від партнера.

Зустрічайте вже постійних мафіозних партнерів з цікавими номінаціями та призами:
- Рівненський інституту Університету "Україна" директор Ладюк Ольга Дмитрівна, з номінацією за найкращу логіку.
- "АРТА"- простір особистого розвитку. Це Рейкі(вид східної нетрадиційної медицини, цілительство). З номінацією гравець з найкращою інтуіцією.
- Інтернет-магазин KOLIBRI (kolibry.pp.ua), це природа на сторожі краси і здоров'я. Номінація партнера кращий "лікар".
- На вечірці щасливчики отримають подарунки від нашого партнера Парк сімейного відпочинку Sky Up, номінація найкращий прояв в ролі «Камікадзе». Sky UP, children's entertaining center це - найбільший у Рівному розважальний заклад для дітей. 
- Компанія ТОВ " ЕЕТ" (www.eet.com.ua) з номінацією «найсвітлішого» мафіозі. Компанія ЕЕТ це освітлювальна продукція Led: заощадження Ваших коштів.
- Мафіозний масажист Віталія Антоненко. Це професійний масажист: він виконує антицилюлітні та оздоровчі програми. Отож в кого є проблеми та турбує зайва вага звертайтеся і саме головне конфідіційність гарантовано!!! Одні із учасників вечірки отримають призи за найоригінальніший прояв в ролі "Фея" :)

Друзі, зустрічаємо нового мафіозного партнера: Державний історико-культурний заповідник м. Дубно. Дубенський замок одне із семи чудес України! Пам'ятка архітектури XV століття. Замок, який ніколи не був захоплений штурмом. Запрошуємо у світ таємниць історій кохання, трагічних , романтичних легенд із життя власників замку. Ви отримаєте усмішки, хвилювання, радість, сльози, адреналін та незабутні враження. Завітайте до нас і непошкодуєте! Від партнера цінні призи в подарунок :)

Чекаємо на Вас у середу, 24.08.2016!
Реєстрація о 19.00. Святкове відкриття вечірки: 19-30! 

Місце проведення: ресторан «КОЛИБА», за адресою м.Рівне, вул. Данила Галицького, 16Б. 

Умови участі: при сплаті внеску до 23.08.16 - 100грн.
При оплаті внеску на місці вартість участі становитиме 150 грн.

Телефонуйте 0673621131