1 березня о 19.00 год. Комп’ютерна Академія ШАГ проведе відкритий безкоштовний вебінар «З чого починається кар’єра в ІТ?». Зареєструватися для участі у вебінарі можна за посиланням - http://rivne.itstep.org/news-uk/z-chogo-pochinayetsya-karyera-v-it/?gclid=CNy6tqXIjcsCFWricgodPkULlg

Вебінар буде цікавим для людей, які думають про вибір майбутньої професії; вирішили пов’язати своє майбутнє з ІТ, але не знають, з чого почати, або для тих, хочуть більше знати про ІТ та прагнуть розвиватися.

Спікерами вебінару стануть ІТ- та HR-спеціалісти, лідери своєї галузі, які зробили ІТ справою свого життя та хочуть поділитися своїм досвідом з іншими.

Теми обговорення:

  • Чому ІТ-сфера така популярна? В чому переваги ІТ-спеціалістів?

  • 5 поширених стереотипів про роботу ІТ-спеціаліста.

  • Який набір навичок потрібен для кар’єри в ІТ?

  • ТОП-секретів успішного старту в ІТ.

  • Які тенденції ринку праці в сфері ІТ.

  • 5 причин, аби отримати професію майбутнього вже сьогодні.

Для рівнян вебінар – унікальна нагода зібрати думки лідерів галузі, які досі не виступали у нашому місті. Це допоможе прийняти зважене рішення про планування своєї кар’єри. Людям, які твердо вирішили опанувати одну із ІТ-спеціальностей, вебінар допоможе довідатися більше про внутрішню організацію ІТ-компаній і вимоги до кандидатів.

Спікери вебінару:

1. Алекс Туманов – володар найпрестижнішої нагороди за внесок в ІТ-освіту Ukrainian IT-Awards, сертифікований спеціаліст Microsoft, співорганізатор Microsoft .NET User Group Одеса (Україна), Одеської Java-групи, Одеської мобільної групи.

Тема доповіді – «Як потрапити в ІТ?».

2. Валерія Антонова – HR-директор компанії PROVECTUS IT. Понад 15 років досвіду в ІТ-індустрії, ініціювала та успішно провела автоматизацію всіх процесів рекрутингу, займається розвитком корпоративної культури та політики, а також підвищенням кваліфікації співробітників.

Тема доповіді – «Очікування та реалії роботи в ІТ».

3. Дмитро Піскарьов – технічний директор агентства інтернет-маркетингу Netpeak. Понад 10 років в ІТ-сфері, з яких 8 років працює в Netpeak. До компанії прийшов junior-розробником і пройшов тернистий шлях розвитку до СТО.

Тема доповіді – «Особисті якості ідеального ІТ-спеціаліста за версією Netpeak».

Участь у вебінарі – безкоштовна. Початок 1 березня о 19.00 год., реєстрація за посиланням - http://rivne.itstep.org/news-uk/z-chogo-pochinayetsya-karyera-v-it/?gclid=CNy6tqXIjcsCFWricgodPkULlg