19 лютого о 15 годині в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться творчий вечір та презентація нової книги Ніни Дворницької «Вибране», яку видано за сприяння Рівненської міської ради. До неї увійшли кращі твори письменниці, що публікувались в різні роки та ті, які не друкувались взагалі. За тематикою книга різноманітна: є поезії-відгуки на реалії сьогодення, є філософські вірші на вічні теми, ліричні твори про кохання.

Ніна Дворницька − унікальна рівненська поетеса, яка вже своєю першою збіркою заявила, що у літературному просторі Рівненщини засвітилося нове ім’я – абсолютно професійне і з великою перспективою. Вона має великий талант – словом змалювати стан душі й увібрати в слово весь спектр почуттів. Поезія Ніни Дворницької зворушує і дивує: це сплав емоцій і енергії думки, а образи теплі яскраві. Її твори − це довершений образ її величності Жінки в різних іпостасях; її лірична героїня залюблена і красива жінка, яка бачить світ довкола і спілкується з ним серцем.

У програмі заходу: слово поетеси про свою творчість, виступи письменників про авторку, музичний супровід в виконанні В.Люліч та І.Баковецької пісень на слова Ніни Дворецької. На захід запрошені депутати Рівненської міської ради, письменники і редактори збірок: Євген Шморгун, Петро Велесик, Тетяна Редюк, члени товариства «Просвіта», читачі бібліотеки, шанувальники літературного слова та всі зацікавлені краяни.