24 лютого о 19:00 в тайм-кафе Home ви, наші дорогі мандрівники, поринете в незабутню подорож до райського Тайланду. Нашем оповідачем стане Тарас Ковальчук, відомий фріланс фіотограф.

Це буде розповідь про маленький відрізок життя довжиною в 3 місяці проведений на Тайланді. Це буде самостійна подорож з багатьма запланованими та незапланованими зустрічами. Ми шукатимемо житло та займатемось йогою в міському парку. Ми разом опануєм мотороллер та шалений лівосторонній рух. Ми подорожуватимемо потягами та переправлятимемось на паромах. Тарас розповість вам про маленький рай, де живуть митці та дорогу в 762 поворота серпантину задля того, щоб туди дібратись. Про самостійне сходження на одну з найвищих вершин Тайланду, наркотики та тайський бокс. Про те де росте дуріан та презумпцію невинності. Про смачнющу їжу та нічні ринки. Про водоспади та неймовірні печери. Про військовий стан, тайську революцію та її відмінність від нашої. Про перетин Тайсько-Камбоджійського кордону та хитрощі візових правил. Про страшну аварію та як користуватися строховкою. Про річковий табір та хороших людей. Про севен ілевен і те за чим так сумуєш там. Про місця з неймовірними краєвидами та те де було добре.

Місце нашої зустрічі - Time - cafe "Home", вул. Соборна, 106
http://vk.com/home_timecafe

Вартість заходу: 30 грн.

p.s. Заклад , як зазвичай, пригостить вас теплим чаєм або какао, аби зробити подорож теплішою.

Реєстрація обов'язкова! Пишіть Вільній мандрівниці http://vk.com/dariagatska або телефонуйте за номером 0639322137

p.p.s. Наш клуб хоче долучитись до підтримки бійців АТО, тому буде зроблена "donation box" і Ви зможете виділити кошти - 10, 20, 30 грн - кому скільки не шкода :)