Друзі! Запрошую на трансформаційну гру ЛІЛА Чакра, 08.02.2015, початок о 19-00. "Ліла-Чакра" - це гра на будь-яку поставлену мету. Ігрове поле - це поле життя. Кожна гра - це розмова з нашою підсвідомістю, це дотик до найвеличнішої таємниці. Наша точка зору, наша позиція стосовно основних питань буття здебільшого визначає події довкола нас. Як змінилось би наше життя, якби всі наші позиції були усвідомлені, а догми, нав"язані ззовні, відкинуті! Бо мати обмежувальні переконання - це те ж саме, що все життя ходити в гамівній сорочці! Саме ця задача і є головною метою гри.
Гра допомагає реалізовувати бажання, руйнує стереотипи, просвітляє розум та розширює свідомість. Грати можна одному, а можна і з коханою людиною :)

Всі Ви знаєте, що думки матеріальні, і що в багатьох із нас є певні твердження, догми, які заважають нам рухатись до своїх цілей. Але, як тільки ми змінюємо свої думки, змінюється і реальність.
Пограйте в цю гру і переконайтесь, що ігрове поле показує саме Ваші ресурси або саме Ваші перешкоди на шляху до Вашої мети.
Трансформаційна Гра "ЛІЛА ЧАКРА":
- дозволяє побачити, куди Ви прагнете підсвідомо;
- звертає Вашу увагу на Ваші ресурсні аспекти;
- допомагає змінити майбутнє і виконувати бажання!

Тривалість до 3 годин, вартість участі 120грн, для клієнтів Тренінгового Центру «Лотос-Інвест» - 100грн. Кількість учасників до 6 чоловік.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ЗАКОХАНИХ:
Якщо Ви зареєструєтесь на гру ЛІЛА Чакра зі своєю коханою (коханим), і здійснити завчастно оплату до 13.02.2015 року, для Вас вартість участі в грі буде 150грн за двох !!!!

Телефон для реєстрації 0673621131