У четвер в офісі Громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини (м.Рівне, вул. С.Петлюри,1, приміщення Народного дому, 3 поверх) відбудеться прес-конференція: "Україна. Права людини. Нові виклики. Підсумки за рік".

Захід присвячений 66-ій річниці з дня проголошення Загальної Декларації прав людини, а також першим підсумкам роботи Громадської приймальні, яка функціонує у Рівному з 1 серпня поточного року.

Учасниками заходу стануть рівняни, які за кілька місяців роботи Приймальні уже скористалися юридичною допомогою. Серед найтиповіших звернень громадян – прецеденти щодо позбавлення статусу та пільг, передбачених чинним законодавством для членів сімей загиблих учасників бойових дій.

Нагадуємо, що Українська Гельсінська спілка з прав людини створена у 2004 році і є найбільшою асоціацією правозахисних організацій України, яка об’єднує 29 правозахисних недержавних організацій з метою максимально ефективного захисту прав людини від порушень з боку органів державної влади.

У громадській приймальні, яка діє у Рівному, громадяни можуть отримати безкоштовну юридичну допомогу з різних правових питань.

Модератором заходу буде юрист Громадської приймальні – Марія Цип’ящук (контактний телефон: +38 067 363 41 31)