11 грудня організація “Література.РВ” та Макс Кідрук запрошують всіх послухати про зірки. О 19:00 у ляльковому театрі Рівного відбудеться друга лекція проекту  “Quantum”. Цього разу темою зустрічі буде “Народження і загибель зірок”.

Організатори - МГО «Література.РВ», передбачають успіх лекції, адже ще при першій зустрічі чимало слухачів висловили своє захоплення цікавими фактами й залишили хороші відгуки, обіцяючи прийти на наступні заходи. Також проектом зацікавилось дуже багато людей з інших міст України. Тому Макс Кідрук зазначає, що незабаром“Quantum” “поїде” і за межі Рівного. Про це повідомлятиметься згодом.

А для тих, хто, все ж, хоче одним із перших послухати про зірки й приїде спеціально для цього до Рівного, буде надаватися додаткова інформація для комфортності перебування у місті: рекомендації щодо оптимального добового проживання, руху транспорту, закладів харчування, цікаві місця для відвідування впродовж дня і так далі. Інформацію можна буде знайти на сторінці проекту.

Інформація щодо квитків: (098) 454 93 09 (Анна Невірковець) або відразу придбати у магазинах генерального партнера «КТС» у Рівному