«Блюзом по клавішах» - перша с семи частин фільму "Блюз", знятих іменитими режисерами, кожен з яких запропонував свій власний, глибоко особистий і відчутий погляд на традиційну музику «чорної» Америки.

Клінт Іствуд — не тільки голлівудський патріарх, а й неабиякий піаніст, якого в 1996 році вшановувала висока публіка Карнегі Холу. Фільм Іствуда — це пристрасне освідчення у коханні фортепіанного блюзу. Рідкісні записи епохальних виступів таких легенд, як Арт Тейтум і Професор Лонгхейр, органічно сусідять з особистими враженнями та оригінальними записами Рея Чарльза, Фетса Доміно, Доктора Джона.


Всі учасники проекту - Вім Вендерс, Річард Пірс, Чарльз Барнетт, Майк Фіггіс, Клінт Іствуд і, звичайно, його натхненник і керівник Мартін Скорсезе - не просто цікавляться блюзом. Цій музиці належать їх серця. Разом і окремо вони розмірковують про природу і сутність блюзу, про його трансатлантичну одіссею - із Західної Африки в Північну Америку і далі в Європу.

***

"Джазове кіно" - це спільний проект від джазового клубу "ДжЕм" та артхаусного кінотеатру "GONZO".

Щомісяця ми будемо знайомити Вас з кращими зразками світового кінематографу, що торкаються музичної тематики.

Клінт Іствуд розповідає про американський фортепіанний блюз. В гостях у режисера: Рей Чарльз, Доктор Джон, Чарлі Перкінс ...

В основному фільм і побудований навколо Рея. Сліпий музикант розповідає про своє дитинство і про те, як у віці трьох років його заворожив блюз.

Тел. для бронювання 405-405, 43-29-73