Література.РВ та Макс Кідрук вперше в Україні розпочинають унікальний науково-популярний проект "QUANTUM". Про що буде йти мова на першій лекції під назвою "Творець чи творіння?":

  • Виникнення Всесвіту — Big Bang, формування зірок і планет. Сонячна система. Масштаби і реальні розміри. 
  • Звідки взялись хімічні елементи. «Тонке налаштування» фізичних констант — простий збіг чи божий умисел? Антропний принцип. 
  • Пошуки життя в Сонячній системі: атмосфера Венери, льодяні шапки на полюсах Марса, супутник Юпітера Європа, супутники Сатурна — Титан і Енцелад. Життя за межами сонячної системи. 
  • Зародження життя. Умови, необхідні для зародження і розвитку життя. Вода, кисень, вуглець, метан, амінокислоти. Еволюція життя на Землі. 


Цей проект складається з 8 захоплюючих лекцій, на яких ви дізнаєтеся про явища та тіла, розміром від ядра атома до зірки-гіганта, про процеси, які відбуваються на відстані світлових років та в глибинах людського тіла і свідомості. У вас станеться прозріння, бо ви нарешті зрозумієте ФІЗИКУ!)

________________________________________
А ще ми маємо гарні несподіванки та сюрпризи!

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР заходу - мережа комп'ютерної техніки "КТС", - дає можливість виграти ПЛАНШЕТ!

.............................................................
Для людей з інших міст ми пропонуємо зазирнути на сторінку порад щодо того, де у Рівному краще зупинитися, смачно пообідати, цікаво провести час до початку лекції: Сторінка порад для гостей не з Рівного

Перша зустріч відбудеться 18 листопада
- о 19:00
- Рівне, Театр ляльок (вул. С.Петлюри, 15)
.............................................................

КВИТКИ:
попередній продаж - 25 грн
у день заходу - 40 грн 

  • для учнів СПЕЦІАЛЬНА ЦІНА - 15 грн (при пред'явленні шкільного щоденника)


придбати: (http://vk.com/museamelie)
(098)454-93-09