Кращі з кращих саундтрек хітів прозвучать у виконанні Simfo-rock ocrchestra «Lords of the Sound» (http://vk.com/lordsofthesound) 28 вересня у Міському палаці культури "Текстильник"!
«Володар gthcnysd», «Великий Гетсбі», «Самотній рейнджер», «Матриця», «Сутінки», «Пірати Карибського моря», «Шерлок Холмс», «Амелі», «Список Шиндлера», «Титанік», «Ігри престолів»,«Чорна кішка, білий кіт»,«Убити Білла»,«Вогнем і мечем»,«Зоряні війни»і ін. Це далеко не повний список саундтреків представлених до виконання в першій частині проекту« 100% Soundtrack Hits. Part I ». Що ще? Приходьте, дізнаєтеся!
Улюблена музика, задушевна атмосфера і заряд позитиву, який ви отримаєте зі сцени, зроблять цей вечір незабутнім. Дві години кіно-музичного задоволення - гарантовано !!! Цей концерт - справжній подарунок істинним цінителям музики і кіно.
Київський symfo-rock orchestra «Lords of the Sound», це союз найталановитіших і відданих своїй справі музикантів, які при змаху диригентської палички перенесуть Вас у світ звуків, опинившись в якому Ви захочете повертатися туди знову і знову!!!
Квитки ви можете придбати у Міському палаці культури "Текстильник" за адресою Гагаріна 6, та у Центральному універмазі, у відділі продажу дисків.

http://vk.com/soundtrackhitsparti