З чого починаються зміни у житті? З прийняття рішення, щось змінити? З обставин, які стають рушієм процесів? З активної тривалої роботи?

Все – ні. Зміни розпочинаються з додаткового потенціалу енергії. Як тільки вивільняється додатковий ресурс, його можна задіяти у нових напрямках. Але де ж його взяти? Яку з життєвих реалізацій обмежити? Ми даємо відповідь та альтернативу! Не потрібно нічого кардинально змінювати, чи відмовлятися. Варто лише спробувати унікальні техніки, які дозволять наповнити ваш організм оновленими енергіями, звільнитися від старих зажимів, та недуг, налаштуватися на програму «Здоров’я». 

Таку унікальну можливість ви отримаєте завдяки ЦЕНТРУ СІМЕЙНОГО ЩАСТЯ RadRayFit та тренінговій компанії «Guru center», які в організують в нашому місті заняття йогою в парку. Минулорічні активності https://vk.com/yogarivneзібрали купу шанувальників та відданих друзів. Цього року чекаємо на вас у парку! Приходьте та приводьте друзів! 

У вас буде можливість наповнитися, навчитися новому, а основне – вийти на нові рівні сприйняття власного тіла та життя, якісно покращивши їх. І найприємніша новина – усе це БЕЗКОШТОВНО.

Щоранку о 6.30 на літній естраді парку ім. Т.Г. Шевченка відбуватимуться унікальні заняття оздоровлюючими, наповнюючими практиками. Чекаємо вас із власними ковриками!

Більше інформації та графік занять можете побачити тут: http://vk.com/event76049108