Джазовий клуб «ДжЕм», м. Рівне, Україна та ГО «Civic Forum», Вірменія оголошують набір на участь у міжнародному музичному фестивалі «Звуки Миру ІІ», що проходитиме 19 – 28 липня в м. Ереван та Севан, Вірменія!

http://vk.com/event73313001

Якщо ти – молодий музикант з України, граєш або співаєш в стилях джаз, блюз, джаз-фолк або world music, приєднуйся до нас, аби прийняти участь у міжнародному музичному фестивалі «Звуки Миру ІІ», що проходитиме 19 – 28 липня в м. Ереван та Севан, Вірменія.

Мета музичного молодіжного обміну - фестивалю «Sounds of Peace II» полягає в тому, аби 60 молодих музикантів з 10 країн Європи - України, Білорусі, Великобританії, Польщі, Італії, Вірменії, Грузії, Хорватії, Литви та Мальти, зібрались, аби створювати нову музику та грати разом, а також сприяти миру.

У які етапи відбувається фестиваль?
Музиканти приїздять у Севан, знайомляться і потім презентують кожен свою музику, а далі групуються у своєрідні «міжнародні колективи». Учасники створюють нові композиції, проводять спільні репетиції та знаходять свій драйв. І впродовж цих днів так само проводяться різні майстер-класи, презентації, екскурсії для того, щоб вони здружилися та знайшли «круті штуки» в музиці одне одного.

Також у учасників проекту буде можливість зустрітись з місцевими музикантами. Під час проекту відбудеться 2 джемсейшни в Центрах Сучасного Мистецтва в Єревані та один великий фінальний концерт, що відбудеться в центрі Єревану в рамках фестивалю «Sounds of Peace II».

Сам проект передбачає те, що 70% вартості перельоту учасників покривається приймаючою стороною. Так само покривається проживання, екскурсії, музичне обладнання. Від учасників вимагається повернути тільки 30% вартості дороги.