Київські книги про Волинь .
Запрошуємо на презентацію двох чудових книг з історії Волині:
"Твердині князів Острозьких" Катерини Липи
та дослідження Наталії Старченко "Честь, кров і риторика. Конфлікт у шляхетському середовищі Волині".
Показати повністю..
Катерина Липа - український мистецтвознавець, історик архітектури, журналіст, автор низки науково-популярних книг з історії української фортифікації, архітектури, військової історії та спорту.
Книга "Твердині князів Острозьких"  – візуальна енциклопедія, що у яскравій і доступній формі розповідає про фортифікаційні споруди, зведені кількома поколіннями князів із славетного роду Острозьких: замки, оборонні споруди міст, укріплені монастирі та храми (ілюстрована 200-ма фотографіями).
Наталія Старченко - викладач кафедри історії Національного університету "Києво-Могилянська академія", кандидат історичних наук, займається дослідженням шляхетських органів самоврядування в Україні XVI ст.
"Честь, кров і риторика. Конфлікт у шляхетському середовищі Волині" - аналіз культури ворожості волинської шляхти, ритуалів і сценаріїв конфлікту, норм і відступів від них. Всупереч поширеному твердженню про шляхетську сваволю, авторка по новому підходить до проблеми і віднаходить за рядками «кримінальних» джерел ті закони співжиття, які вводили агресію у певні рамки, робили анархію «впорядкованою».

Laurus"".
Це видавництво-просвітницький проект. 11 липня на один день він опиниться в бібліотеці, щоб запропонувати рівнянам знайомство з книгами про історію нашого краю.
Патріотам, історикам та краєзнавцям - вхід вільний.

Початок о 18.00 у актовій залі бібліотеки (2-й поверх).