Виставка «Сакральність буття».

Її автором є український художник Василь Красьоха.

Експозиція складатиметься із 15 картин, що виконані на полотні розміром 92х96 см в олійній техніці. Серія картин зображає сюжети головних православних свят і буденність життя селян.

Полотна вирізняються особливим авторським   стилем та своєрідністю. Постаті на них  безликі і глибоко символічні. Пресвята Богородиця постане на полотнах  в образі селянської жінки, а хрести, ангели, драбина та інші християнські символи сповнені таємницею, яку глядачеві варто розгадати.  Саме дійство зображується на лоні природи. Організатори запевняють – глядачів вразять не лише сюжети картин, а й техніка їх виконання.

Художник Василь Красьоха є членом Національної спілки художників. Також він автор багатьох сотень тематичних картин, які зібрані в окремі серії, як то «Карпати», «Волинь», «Крим», «Корч», «Ікони», «Квіти», «Архітектурний пейзаж». Але своє сприйняття світу митцю вдалось висловити у пейзажах, що представлені в експозиції галереї «Євро-Арт» під спільною назвою «Сакральність буття».

Нагадаємо, що рівняни уже мали змогу познайомитися із роботами цього художникау 2005 р. Та, за словами самого митця, саме ця експозиція є знаковим підсумком творчих переживань у попередні (2010-2013) роки.

На презентації будуть присутні живописці, культурно-мистецька та наукова еліта Рівного, Острога і Львова.