7 травня Україна відзначатиме День Європи!

Рівненський міський Палац дітей та молоді вже традиційно долучається до святкування із власною програмою “За європейським часом”.


Цьогоріч Палац підготував для рівнян насичену програму заходів. На гостей чекають відкриття фотовернісажу “ Європа моїми очима ” – фотоспогади вихованців та структурних підрозділів ПДМ, зроблених у ході робочих поїздок Європою. О 12:00 відбудеться презентація мапи “Європейська карта ПДМ”, на якій буде окреслена географія візитів підрозділів Палацу до європейських країн.
З 13:00 розпочнеться круглий стіл “Як зробити Рівне європейським містом” з лідерами молодіжних громадських організацій Рівного. Гість круглого столу – Аліна Шпак, керівник проекту “Співпраця муніципалітетів Рівного та Любліна як один з елементів розвитку прикордонної території”. 
В рамках святкування Дня Європи ПДМ презентує книжкову виставку, “Європейський кіноклуб”, також до Палацу завітають представники Товариства польської культури на Рівненщині імені Владислава Станіслава Реймонта. Протягом дня туристичні агенції міста презентуватимуть в Палаці бюджетні тури Європою.
Своєрідною родзинкою програми стане танцювальний флешмоб “Happy Birthday”, присвячений 75-річчю Рівненського ПДМ та 20-річчю Школи сучасної хореографії. Палац запрошує до зйомок усіх бажаючих, незалежно від статі, віку та релігійних переконань. Флешмоб стартує о 15:00 у глядацькій залі Палацу. Початок реєстрації з 14-ої години.