"… про людство встигнеш, про людей подумай…" О. Ірванець

ХІХ традиційний Благодійний Марафон – 2014 " З вірою в майбутнє"!

Чисельні концерти, вистави, аукціони та шоу Марафону будуть спрямовані на соціальну, матеріальну та морально – психологічну підтримку чотирьох талановитих випускників профільних структур Палацу дітей та молоді. Крім них, матеріальну підтримку отримають ще 3 вихованців Палацу. Також під час Марафону ПДМ вже традиційно підтримає дітей із фізичними вадами із центру «Особлива дитина» та онкохворих дітей міста.
Благодійний Марафон є своєрідним творчим звітом художніх колективів, профільних шкіл допрофесійної підготовки, творчих об’єднань, майстерень. За 19 – річне існування Благодійного Марафону його учасниками були більш як 70 дітей і саме завдяки палкій підтримці дітей та молоді, педагогів і батьків Палацу вони відчули більше впевненості у собі, відчули що суспільство не байдуже до проблем молодих талантів, отримали справжню підтримку і бажання змінити наше життя на краще.
В ході Марафону три колективи ПДМ відсвяткують свої ювілеї. Це : 35-річчя «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Дружба» , 35-річчя Народного молодіжного театру «Від Ліхтаря», 20 – річчя дитячо - молодіжного камерного хору «Ave Maria».
Сподіваємось, що і в цьому році Благодійний Марафон скличе милосердних та шляхетних людей і знову стане святом мистецтва, музики, танцю, пісні, театру, святом добра, взаємодопомоги та щирості.
Зробимо свято спільно!