З ініціативи та за підтримки громадської організації «Центр Інновацій», з огляду на події, що відбуваються у нашій країні, проводитиметься флешмоб під назвою «Рівне за Єдину Україну!». Акція є народною і має на меті стати місцевим закликом до єднання. Цим заходом учасники флешмобу хочуть засвідчити цілісність України.

Мета заходу – заклик до єднання однієї великої суверенної держави – України. Флешмоб буде полягати у формуванні учасниками карти України – 24-ох областей разом з АР Крим. Пізніше, коли всі адміністративні одиниці будуть з’єднані за допомогою синьо-жовтої стрічки, люди зі стрічкою іншого кольору огорнуть всю Україну по контуру.

Завершальним акордом акції стануть синхронні рухи учасників флешмобу із промовлянням слів: “Я є житель планети Земля, мені це право мама народженням дала! І жодні закони, і жодна країна не заборонить говорити, що ми — Єдина Україна”.

Результатом флешмобу «Рівне за Єдину Україну!» буде промо–ролик «Україна Єдина!», який транслюватиметься на телебаченні, а також буде розміщений у різних соціальних мережах та на Ютубі.

З нетерпінням чекаємо на масштабний флешмоб та Єдину Україну!