Перший рівненський турнір геймерів у бібліотеці для дітей!

у  відділі обслуговування дітей середнього та старшого шкільного віку  Рівненської обласної бібліотеки для дітей  відбудеться турнір дитячих спортивних ігор з використанням сучасних консолей «Nintendo Wii» при безкоштовному Клубі сімейного дозвілля  „Нінтешка”.

Учасниками турніру стануть учні 4-х, 6-х, 8-х, 9-х класів загальноосвітніх шкіл м. Рівне.

Команди матимуть змогу проявити свою майстерність, рухливість, кмітливість та завзято будуть змагатись за звання найкращого учасника у командній грі. 

Обласна бібліотека для дітей першою в Рівненській області  надає нові безкоштовні послуги - користування сучасними ігровими консолями «Nintendo Wii». Завдяки цьому юні мешканці міста  мають змогу урізноманітнити своє дозвілля, безпечно проводити вільний час під наглядом кваліфікованих бібліотечних працівників, гармонійно поєднати навчання з відпочинком, знайти нових друзів, познайомитись з різноманітними видами спорту, приймати участь в ігрових конкурсах та турнірах, майстер-класах, познайомитись з новою літературою та періодичними виданнями, отримати незабутні враження й гарно  та корисно провести час в затишній атмосфері.

У підготовці до турніру та в навчанні користування ігровими консолями «Nintendo Wii» бібліотека залучає волонтерів.