СПЕКА СПЕКА СПЕКА 2012 ВІДКРИТА!!!!

26 вересня на 18:30 6-й етап

Шановні любителі боулінгу, від професіоналів до аматорів!!! З серпня по грудень в нас стартує цікавий рейтинговий турнір з боулінгу, з найкращими емоціями та цікавими призами. Ми цінуємо вас, та те що ви займаєтесь боулінгом разом з нами і впевненні що саме ви переможці наших турнірів. Цього сезону ми вирішили більш цікавіше зробити регламент турніру та збалансувати молодих спортсменів з сильними )))

Головна наша місія - це спортивний боулінг!!!

Регламент турніру складається з двох груп "А" (професійна) та "В" (спортивна), але кожен з вас має можливість туди попасти, відповідно чим вище ви, тим вищі ваші бали в рейтингу, а відповідно за свою майстерність на доріжках за чемпіонат 10-ть кращих будуть нагородженні !!!
Рейтинговий турнір проходитиме по середам у ввечері, що також дає вам можливість розслабитись після робочого дня та зарядитись позитивом погравши в спортивний боулінг. Кому не приходить смс про турнір, просимо відправити номер телефону на пошту [email protected]
12 кращих етапів, де 8 з них іде до заліку, це дає можливість вам пропустити етап по своїм причинам, чи викінути гірший з рейтингу.
ФОРМАТ
Турнір полягає таким чином щоб кожен з вас старався попасти в групу А, але звичайно це буде важко,так як є в нашому клубі і сильні спортсмени ))) все передбачено для вашого успіху....тільки початківцям везе і ми будемо з радістью Вас продвигати.
Група А
В цій групі завжди гратиме 6-ть спортсменів. 4-гри кваліфікації та 2 кращих результати попадають в другий стик 1/2 фіналу, відповідно 3-6 місце гратиме стикову гру, переможці проходять далі та залишаються в групі, програвші вилітають з групи і наступний раз стартують в групі В. Спортсмен який не з'явився на змагання з групи А отримає в рейтинг всього 10 балів та вилітає в групу В.
Група В
В цій групі гратимуть всі бажаючі, щоб поборотися за медалі та місце в групі А, їм треба пройти кваліфікацію 4-ри гри, 4-ри кращі результати попадають в другий стик 1/4 фіналу, а 5-12 місця гратимуть стикові, відповідно 1-2 місце групи В переходять в групу А і впевненно там затримуються.
ГАНДИКАП
Це допоміжний бал в грі для гравця, щоб покращити свою майстерність та впевненість на турнірах. Цього сезону ми будемо вас розвивати ще дужче та вірити в ваш успіх. Як завжди нашим чарівним дівчаткам гандикап +8
Якщо ваш середній результат після кваліфікації відповідний нашим вимогам, то на наступний етап ви отримаєте гандикап:
170-180 -  +4 балів
160-170 -  +6 балів
150-160 -  +8 балів
150 та нижче -  +10 балів
НАГОРОДЖЕННЯ
Кожен переможець своєї групи в етапі буде нагорожденний за свою майстерність медалью,дипломом та сертифікатом на тренування.
10-ть кращих рейтингу - 10 кращих призів для спортивного боулінгу та звичайно 100 годин боулінгу БЕЗКОШТОВНО !!!
РЕГЛАМЕНТ
18:30 - реєстрація, розминка, жеребкування
18:50 - кваліфікація для групи "А" і "В" - чотири гри
20:00 - стикові 1/2 групи А та 1/4 групи В - одна гра
20:20 - стикові 1/2 групи А та 1/4 групи В - одна гра
20:40 - стикові 1/2 групи В - одна гра
21:00 - ФІНАЛ для груп А і В - одна гра
21:00 - НАГОРОДЖЕННЯ