31 серпня 2012 року, у п’ятницю, у глядацькій залі Палацу дітей та молоді, відбудеться ФІНАЛ Найбільшого міського  (п’ятого ювілейного!) конкурсу краси «Перлина Рівного – 2012». Проект присвячений Дню Міста і Дню народженню торгової марки ARTmodels®.

Фіналістки та ведучі усіх сезонів Проекту, виконавці Гімну Конкурсу – Віталій АДАМСЬКИЙ та Марія ЗЛАТА, солісти першої і єдиної на теренах Західної України професійної танцювальної трупи LIGHT DANCE COMPANY, професійне світло та звук, багато сюрпризів і несподіванок від організаторів, а також «винуватиці свята» – перлинки 2012 року, серед яких почесне журі обере володарку титулу «Перлина Рівного – 2012», яка представить Рівненщину на Всеукраїнському конкурсі «Бурштинова корона України».

Конкурс краси «Перлина Рівного» є особливим проектом, під час якого кожна із дівчат потрапляє у своєрідну школу краси та гармонії. Фіналу передує активна підготовка – репетиції-постановки фінальних виходів, 2 фотосесії, зйомка відеопрезентації, благодійні акції, екскурсіі, майстер-класи, участь у міських заходах з нагоди Дня Незалежності (24 серпня) та Дня Міста (26 серпня) тощо.

 Чекаємо рівнян та гостей міста!..

Координатор Проекту: Надія Сенчук 098 95 24 301